F. Tostas: Y. Tsunoda greitai tarp rimtu varžovu (1)

F. Tostas: Y. Tsunoda greitai tarp rimtu varžovu
logo Vasario 18 d. 19:40, Red Bull Content Pool / Getty Images

„AlphaTauri“ komandos vadovas Franzas Tostas kalbėjo apie sezono debiutantus – Yuki Tsunodą ir Micką Schumacherį, o taip pat apie permainas reglamente apribotų komandų biudžetų sąlygomis...

Franzas Tostas: „Yuki labai greitai taps stipriu varžovu – tam jam prireiks vos kelių lenktynių. „Formulėje-2“ jis jau įrodė, kad puikiai gaudosi technikoje ir šauniai moka kovoti trasoje. Dėl naujų taisyklių per žiemos bandymus jis turės tik pusantros dienos darbui su nauju automobiliu, todėl mes jam parengėme specialią bandymų programą.

Pernai lapkritį jis jau pilotavo vieną iš senų mÅ«sų bolidų, po to dalyvavo jaunimo bandymuose ir dirbo su mÅ«sų komanda Imoloje bei Misano. Tokiu bÅ«du, iki pirmo etapo Bahreine jis jau bus nuvažiavęs daugiau kaip 3500 km prie „Formulės-1“ bolido vairo. Tai yra bÅ«tina, nes reikia priprasti prie greičio, stabdžių, aerodinaminio efektyvumo ir F-1 bolido valdomumo. Šiuose bandymuose jis po truputį adaptavosi prie naujų sąlygų.

Micką Schumacherį aš pažįstu nuo tų laikų, kai jis buvo dar visai jaunas. Jis nusipelnė šanso lenktyniauti „Formulėje-1“. Mickas jau įrodė, kad yra labai protingas, greitas ir pilotuoja su nedidelėmis klaidomis. Ateityje jis bus pajėgus laimėti lenktynes ir titulus“.

Austrų specialistas taip pat pridÅ«rė, kad yra susirÅ«pinęs finansiniais praradimais dėl pandemijos ir pasiruošimu taisyklių pasikeitimui 2022 metais esant apribotam biudžetui.

„MÅ«sų komanda priklauso „Red Bull“ koncernui, todėl jie mums kompensuos finansinius praradimus. – sakė F. Tostas. – Bet mÅ«sų uždarbis priklauso nuo lenktynių skaičiaus, kuriose mes dalyvaujame. Mes kol kas sutelpame į apribotų biudžetų rėmus, bet kitam sezonui reikia konstruoti naują bolidą – sutilpti į apribotą biudžetą bus nelengva. Teks spręsti gana sudėtingą uždavinį. Gerai, kad mums bent žmonių atleisti nereikės. Bet jei atsirastų bÅ«tinybė pasamdyti kokį nors naują specialistą, tai reikės aukoti kažkokius dabartinius etatus“.


Komentarai (1)
Zvejys
IP: f5d8a5e | 02/18 23:02 Atsakyti
Greitu nepasiilgom. Pasiilgom normaliu kamikadziu - Takagi, Kobayashi, Maldonaldo... Tikiuos ta kategorija atitiks :)
×

TOP naujienos