F. Vasseuras apie „Ferrari“ vairuotojų incidentą: jie lenktynininkai (2)

F. Vasseuras apie „Ferrari“ vairuotojų incidentą: jie lenktynininkai
logo Birželio 24 d. 12:30, Ferrari nuotr.

Ferrari“ vairuotojai Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas Ispanijos GP lengvai susidūrė tarpusavyje, o po lenktynių vienas kitam skyrė kandžias replikas. C. Leclercas pareiškė, kad ispanas norėjo pasirodyti prieš vietos fanus, o C. Sainzas teigė, jog komandos draugas per daug skundžiasi.

Visgi, Italijos komandos vadovas Frederickas Vasseuras nebuvo linkęs sutirštinti situacijos ir teigė, jog vairuotojų tarpusavio santykiai yra puikūs.

„Diskutuosime apie šias lenktynes ir tai, kas jose nutiko. Kol kas negalima daryti jokių išvadų. Remiantis duomenimis, nematome jokių požymių, kad po to kontakto buvo pažeistas Leclerco automobilis. Tai labiau buvo laiko problema, nes Charlesas prarado maždaug pusę sekundės.

Mūsų vairuotojai turi puikius tarpusavio santykius, gerą ryšį ir pasitikėjimą, tačiau tuo pačiu jie yra lenktynininkai, todėl tokių situacijų neišvengsi. Mes daug gauname iš jų tarpusavio konkurencijos, tai vienas dalykų dėl kurio judame pirmyn.

Tai, kas mums nutiko Barselonoje, kartais nutinka visiems. Tai yra žaidimo dalis“, - kalbėjo F. Vasseuras.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
aha
IP: cd425f7 | 06/24 14:26 Atsakyti
Kaip suprantu Vaseuras po truputį ruošia monakietį Hamiltono atvykimui, arba nėra ten viskas taip jau rožėmis klota tarp Vaseuro ir Leclero. Nes jei jie tikrai buvo sutarę taupyti padangas pirmame stinte, kuo labai abejoju (kam Sainsui taupyti padangas jei jis važiuoja visai kita strategija), tai Sainsas turėjo gauti nuo Vaseuro per ausį..... O čia kaip ir Vaseuras gaunasi Sainso pusėje.....
hjjjh
IP: 56ea671 | 06/24 15:16 Atsakyti
aha
06/24 14:26

Kaip suprantu Vaseuras po truputį ruošia monakietį Hamiltono atvyki... skaityti daugiau

PR atsakymas ir tiek ziniu
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061