F. Vasseuras džiaugiasi mažėjančiu atotrūkiu nuo „Red Bull“ (5)

F. Vasseuras džiaugiasi mažėjančiu atotrūkiu nuo „Red Bull“
logo Gegužės 20 d. 15:54, Ferrari nuotr.

Ferrari“ vadovas Frederickas Vasseuras teigė, jog pasirodymas kvalifikacijoje sutrukdė jo komandos atstovams Emilijos-Romanijos GP užimti aukštesnes nei 3 ir 5 vietos. Tačiau tuo pačiu prancūzas pasidžiaugė, jog „Ferrari“ atsilikimas nuo lyderiaujančios „Red Bull“ mažėja.

„Tai buvo geras rezultatas iš mūsų startinių pozicijų perspektyvos. Manau, kad jeigu kvalifikacijoje būtume užėmę atitinkamai 1 ir 2 vietas, tuomet tokį pasiekimą būtume fiksavę ir lenktynėse. Tiesa ta, jog dabar esame pasiekę tokį tašką, kad turime spartinti savo plėtros planus.

Įsivaizduokite, kad kuri nors komanda pristato savo atnaujinimus vienomis lenktynėmis anksčiau, tokiu atveju kone iškart gali šoktelti, pavyzdžiui, iš penktos į pirmą vietą. Taigi, labai svarbu, kad visi atnaujinimai būtų pristatomi kaip įmanoma greičiau.

Dabar taip pat labai svarbu žinoti, kad atnaujinimai tikrai veikia. Tai bus labai svarbus veiksnys per artimiausias keletą lenktynių. Dėmesys yra sutelktas į smulkiausias detales, todėl pokyčius gali daryti visi nuo vairuotojų iki visų gamyklos darbuotojų. Kai skirtumas tarp trijų komandų yra toks mažas, viskas turi didelę reikšmę.

Manau, kad konkurencija bus labai didelė. Tą pamatysime jau kitą savaitę Monake. Apskritai situacija yra dvejopa. Mes judame į priekį, bet tą patį daro ir „McLaren“ ir bendrai mažiname atotrūkį nuo „Red Bull“, - kalbėjo F. Vasseuras.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Nu
IP: ba8f838 | 05/20 17:47 Atsakyti
mariusis
05/20 17:01

Koks čia džiaugsmas. Priartėsit dar labiau, pasikeis reglamentas ir... skaityti daugiau

Džiaugsmas tame, kad dar lieka vieni metai, kuriuos labai pasistengus, galbūt net laimėti įmanoma būtų. Atsilikimas bent jau Imoloje buvo stebėtinai mažas tiek Ferrari, tiek ypač McLaren, net ir Mercedes labai, labai tragiškai neatsiliko, tvirtai 4 komanda pagal greitį, bet arčiau į lyderių pusę, nei atgal sakyčiau. Kitais metais ateina Hamiltonas, tame pliusas kad Leclercas gaus naujos motyvacijos dar geriau važiuoti, tai yra turės progą parodyti viską ką gali, plius Hamiltonas taip pat turėtų ateiti ypač motyvuotas po tiek laiko be pergalingo bolido, taigi šiame sezone priartėjus labai arti, kitame galima tikrai kandžioti, juolab RedBull tikrai tiek nebetobules, tiesiog natūraliai nebebus vietos tam turbūt. Kitas sezonas tikėtina gali būti labai įspūdingas. :)
kart
IP: ff4c1cb | 05/20 17:51 Atsakyti
Leclercas po lenktynių gana gerai pasakė - iš tiesų skirtumai mažesni nei atrodė, tik labai daug priklausė nuo to kur startavai ir kiek, bei kokiu momentu apkrovei padangas.
mariusis
IP: 7ad5add | 05/20 17:01 Atsakyti
Koks čia džiaugsmas. Priartėsit dar labiau, pasikeis reglamentas ir jei su nauju nelabai pataikei, vėl ratas sukasi nuo pradžių.
Lauris
IP: 222f80d | 05/20 17:20 Atsakyti
mariusis
05/20 17:01

Koks čia džiaugsmas. Priartėsit dar labiau, pasikeis reglamentas ir... skaityti daugiau

Toks sportas
Ziurejau
IP: f9c99da | 05/21 02:22 Atsakyti
O ner taip, kad Monake padangos ne itin edamos, tai siemetinis Ferraris jas sunkiai isildys ir kvalifikacijoj sunku bus gerai pasirodyt? Labiau uz McL ar RBR statyciau ten. Ar letos trasos jiems nelabai?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621