F. Vasseuras: „Ferrari“ susigrąžins didžiąją dalį prarastos variklio galios (3)

F. Vasseuras: „Ferrari“ susigrąžins didžiąją dalį prarastos variklio galios
logo Vasario 22 d. 21:18, Sauber

„Alfa Romeo“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras yra įsitikinęs, kad „Ferrari“ pavyks susigrąžinti didžiąją dalį prarastos variklio galios.

Pernai italų motoras buvo vienas prasčiausių rikiuotėje. Dėl to nukentėjo ne tik „Ferrari“, bet ir jos klienčių, „Haas“ bei „Alfa Romeo“, rezultatai.

Italai šių metų sezonui ruošia naują variklį ir tikisi būti stipresni. Tiesa, abejojama, jog „Ferrari“ vėl bus pagrindinė „Mercedes“ varžovė.

Šiandien vykusio „Alfa Romeo“ bolido pristatymo metu F. Vasseuras išreiškė viltį, kad šių metų „Ferrari“ variklis bus geresnis už tą, kuris buvo naudojamas pernai.

„Bendradarbiavimas su „Ferrari“, mano manymu, klostosi labai gerai. Žiemos pertraukos metu turėjome rimtą, ilgą susirinkimą, kurio metu aptarėme praėjusius metus, kuomet mes galbūt puikiai neatlikome savo darbo“, - kalbėjo F. Vasseuras.

„Dabar judame teisinga kryptimi. Kalbant apie juos, manau, kad jiems pavyks susigrąžinti prarastą variklio galią, bent jau didžiąją jos dalį. Mūsų bendradarbiavimas darosi vis geresnis ir geresnis. Neketiname naudoti dalies jų bolido. Galbūt tik vieną ar du elementus, bet ne daugiau. Tai nėra bendradarbiavimo esmė.“

„Svarbiausia, jog galime pasimokyti vieni iš kitų. Atsižvelgdami į tai, kas mūsų laukia, turime tai kuo geriau išnaudoti. Turime pasistengti kuo geriau atlikti savo darbą. Viskas labai paprasta. Rytoj darbą turime atlikti geriau nei tai padarėme šiandien. Praėjusių metų sezoną baigėme aštunti. Tad šiemet privalome siekti aukštesnių rezultatų.“


Komentarai (3)
F1 Fanas
IP: 99e896e | 02/22 23:04 Atsakyti
nu kada kas dirbo ir ėjo, NETEISINGA LINKME :D
×

TOP naujienos