F. Vasseuras: palikti A. Giovinazzi nutarė „Ferrari“ (3)

F. Vasseuras: palikti A. Giovinazzi nutarė „Ferrari“
logo Sausio 09 d. 10:31, Sauber

Praėjusių metų pabaigoje daugelio ekspertų nuostabai „Alfa Romeo“ pratęsė kontraktą su Antonio Giovinazzi 2021 metams, nors ilgai buvo spėjama, jog Kimio Raikkoneno komandos draugu taps Mickas Schumacheris. Komandos vadovas Fredericas Vasseuras papasakojo, kad tai nebuvo jo pasirinkimas – taip nusprendė „Ferrari“.

Fredericas Vasseuras: „Vieta prie mūsų komandos bolido vairo priklauso „Alfa Romeo“ sutarčiai su „Ferrari“, todėl sprendimą apie tai, kas užims šią vietą, priiminėjo „Ferrari“ lenktynių akademija.

Iš tikrųjų pasirinkimas daugiau buvo tarp Antonio ir Micko nei tarp Kimio ir Micko. Jie nusprendė komandoje palikti Giovinazzi. Mes kartu keletą kartų aptarinėjome šį klausimą, Giovinazzi yra tikrai nusipelnęs šios vietos, kadangi jis pernai gerokai pasitempė lyginant su 2019 m.

Antonio ir toliau tęsia pažangą ir jau beveik pasiekė Kimio lygį ne tik kvalifikacijose, bet ir lenktynėse. Giovinazzi puikiai padirbėjo, tačiau pasirinkimas tarp jo ir jaunojo Schumacherio buvo pakankamai sudėtingas.

„Ferrari“ nutarė, kad Mickas važiuos „Haas“ – man tai jokia problema. Būtų neblogai, jei jis lenktyniautų pas mus, bet aš nenoriu aštrinti šio klausimo, be to ir pačio Micko laukia sunkus išbandymas.

Nereikia per daug dėmesio skirti Schumacherio pavardei. Mes į jį turime žiūrėti kaip į bet kurį įprastą debiutantą, o ne kaip į kažkieno sūnų... Mickui ir taip bus labai sunku“.


Komentarai (3)
Rm
IP: c92de4f | 01/10 16:49 Atsakyti
Bumt
01/09 14:30

Wow, Antonio taip sparciai tobuleja, kad turi potiancija 2022 aplenkti, senstanti latra. Gal del to MB stabdo pasirasyma naujos sutarties, nes nori tureti greitaji Antana 🤣🤣

Tau iki tokio latro kaip iki menulio. Ziauru skaityt.isvis f1 domiesi, ar tik komentuoji nesamones
Yakudza
IP: ef0e7a7 | 01/10 03:49 Atsakyti
Tas latras,siaip yra f1 cempionas,taip,kad...
Bumt
IP: 0acf2c7 | 01/09 14:30 Atsakyti
Wow, Antonio taip sparciai tobuleja, kad turi potiancija 2022 aplenkti, senstanti latra. Gal del to MB stabdo pasirasyma naujos sutarties, nes nori tureti greitaji Antana 🤣🤣
×

TOP naujienos