F. Vasseuras: priimame teisingus sprendimus (1)

F. Vasseuras: priimame teisingus sprendimus
logo Rugsėjo 15 d. 13:02, Pirelli

„Alfa Romeo“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras – labai patyręs specialistas ir puikiai žino, kiek aštri gali būti kova peletono viduryje, tačiau kartu yra įsitikinęs, kad jo komanda gali puikiai užbaigti šį sezoną ir tęsti pažangą kitame.

Po 14 etapų „Alfa Romeo“ užima 8 vietą Konstruktorių įskaitoje, tačiau nuo „Racing Point“, kuri yra laipteliu aukščiau, atsilieka tik 12 taškų, o nuo „Toro Rosso“ - 17. Tačiau kartu F. Vasseuras neabejoja, jog komanda iš Hinvilo dar nerealizavo viso savo potencialo.

„Praėjusiais metais mes nuo lyderių pagal greitį atsilikome 2,6 proc., o dabar tik 1,6 proc., - pareiškė F. Vasseuras interviu prancūzų leidiniui „Auto Hebdo“. – Išeitų, kad mes sugebėjome savo rodiklius pagerinti 1 proc., o tai sako, jog mes priimame teisingus sprendimus.

Šiais metais vidurinėje komandų grupėje labai didelė konkurencija. Vienose lenktynėse jūs galite finišuoti penkti, o kitose – jau devinti. Jei prisiminsime keletą paskutinių etapų, tai jų rezultatai tiksliai atitinka tą lygį, kuriame mes esame dabar. Visos šešerioses lenktynėse nors viena mūsų mašina patekdavo į kvalifikacijos finalą, o tai aiškus požymis, kad reikalai klostosi neblogai“.

Ir nors „Alfa Romeo“ pagal taškus aiškiai atsilieka nuo „McLaren“, užimančios 4 vietą Konstruktorių įskaitoje ir nuo „Renault“, kuri yra 5 pozicijoje, F. Vasseuras spėja, kad šveicarų komanda gali lenktyniauti jų lygyje: „Mes norime pasiekti tą lygį ir jei užtikrintai važiuosime šio sezono pabaigoje, tai kitas gali susiklostyti puikiai, kadangi 2020 metų mašinos pagrindu bus C38 važiuoklė“.

Komentarai (1)


Ragaisis
| Rugsėjo 15 d. 20:46
Cia kaip sauber vare ir varys:) Del leclerc viena sezona pasefavo ferrari ir toliau vel dulkes nuses pamazu,ir bus kaip sauber budavo. Svarbiausia kad nebutu paskutiniais:)
×

F-1.lt pulsas