F. Vasseuras: priimame teisingus sprendimus (1)

F. Vasseuras: priimame teisingus sprendimus
logo 2019 Rugsėjo 15 d. 13:02, Pirelli

„Alfa Romeo“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras – labai patyręs specialistas ir puikiai žino, kiek aštri gali bÅ«ti kova peletono viduryje, tačiau kartu yra įsitikinęs, kad jo komanda gali puikiai užbaigti šÄ¯ sezoną ir tęsti pažangą kitame.

Po 14 etapų „Alfa Romeo“ užima 8 vietą Konstruktorių įskaitoje, tačiau nuo „Racing Point“, kuri yra laipteliu aukšÄiau, atsilieka tik 12 taškų, o nuo „Toro Rosso“ - 17. Tačiau kartu F. Vasseuras neabejoja, jog komanda iš Hinvilo dar nerealizavo viso savo potencialo.

„Praėjusiais metais mes nuo lyderių pagal greitį atsilikome 2,6 proc., o dabar tik 1,6 proc., - pareiškė F. Vasseuras interviu prancÅ«zų leidiniui „Auto Hebdo“. – Išeitų, kad mes sugebėjome savo rodiklius pagerinti 1 proc., o tai sako, jog mes priimame teisingus sprendimus.

Šiais metais vidurinėje komandų grupėje labai didelė konkurencija. Vienose lenktynėse jÅ«s galite finišuoti penkti, o kitose – jau devinti. Jei prisiminsime keletą paskutinių etapų, tai jų rezultatai tiksliai atitinka tą lygį, kuriame mes esame dabar. Visos šešerioses lenktynėse nors viena mÅ«sų mašina patekdavo į kvalifikacijos finalą, o tai aiškus požymis, kad reikalai klostosi neblogai“.

Ir nors „Alfa Romeo“ pagal taškus aiškiai atsilieka nuo „McLaren“, užimančios 4 vietą Konstruktorių įskaitoje ir nuo „Renault“, kuri yra 5 pozicijoje, F. Vasseuras spėja, kad šveicarų komanda gali lenktyniauti jų lygyje: „Mes norime pasiekti tą lygį ir jei užtikrintai važiuosime šio sezono pabaigoje, tai kitas gali susiklostyti puikiai, kadangi 2020 metų mašinos pagrindu bus C38 važiuoklė“.


Komentarai (1)
Ragaisis
| 09/15 20:46 Atsakyti
Cia kaip sauber vare ir varys:) Del leclerc viena sezona pasefavo ferrari ir toliau vel dulkes nuses pamazu,ir bus kaip sauber budavo. Svarbiausia kad nebutu paskutiniais:)
×

TOP naujienos