F. Vasseuras: Raikkonenas galės lenktyniauti kiek panorės (5)

F. Vasseuras: Raikkonenas galės lenktyniauti kiek panorės
logo 2019 Gruodžio 23 d. 12:10, Sauber

Šveicarų sirgaliai mano, kad „Sauber“ komandai labai pasisekė, kai po virtinės nesėkmingų sezonų jos nauju vadovu 2017 m. birželį tapo Fredericas Vasseuras. Po to reikalai pradėjo gerėti.

Dabar ši komanda vadinasi „Alfa Romeo“, čempionate reguliariai uždirba taškus ir pasibaigusį sezoną užbaigė 8-toje Konstruktorių taurės vietoje, gerokai aplenkusi „Haas“ ekipą, nors ir nusileido „Racing Point“ 16 taškų. Nors verta pažymėti, jog Kimis Raikkonenas į komandos katilą atnešė tris kartus daugiau taškų nei Antonio Giovinazzi.

Bazėje Šveicarijos Hinvilo mieste dirba 485 darbuotojai ir apskritai joje pastaruoju metu vyrauja pozityvi atmosfera, nors suprantama, kad kolektyvo nuotaikos tiesiogiai priklauso nuo rezultatų trasoje.

Per tą laiką, kai Vasseuras vadovauja komandai, jų etatų skaičius padidėjo pusantro karto, jos autoritetas F-1 verslo klube buvo atstatytas ir tai yra didelis 51 metų prancūzo nuopelnas, kieto pragmatiko, kuris nepuoselėja neįgyvendinamų idėjų ir „Alfa Romeo“ kelia realius uždavinius.

Kai Vasseuro paklausė, kokius idealius pilotus jis norėtų matyti komandoje, jis atsakė su šypsena: „Kokia prasmė, jei aš dabar paminėsiu du pačius geriausius pilotus? Jau po trejų lenktynių prie mūsų mašinos vairo jie taip nusivils, kad greitai išeis iš ekipos.

Mūsų užduotis 2020 metais – užbaigti sezoną 6 ar 7 Konstruktorių taurės vietoje ir tam mums reikia dviejų lenktynininkų, kurie, įgyvendindami šią užduotį, gerai sutartų vienas su kitu. Antonio gerokai pasitempė po vasaros pertraukos, o Kimis pas mums lenktyniaus tiek, kiek jis pats panorės. Ir ne tiek svarbu, kas kiek taškų uždirbo – svarbu, kokią galutinę vietą užėmė komanda“.


Komentarai (5)
pergalingas
| 12/23 17:41 Atsakyti
Giovinazis paimtas del ferrari motoru ... jei ne nuolaida varikliams, imtu kita. Bet db kaip ir gerisusias variantas gaunasi nes sutaupo pinigu motorams ir tuo paciu gali kimiui tuos 3-4 mln sumoket ... nes alfa kaip visi zino neturi tiek resursu kad 2 kieciausius pilotus paimtu ... kad ir tie patys 3-4 mln jiems yra daug ... o db toks viduriukas tarp finansu ir rezultatu derinimo... o kol kimis kovoja su jaunimu lygus su lygiu tol nera tiksli jo keisti ... jis yra isbandytas variantus kuris dar ir turi baisiai daug ziniu auto reguliavime ir tt ... db jaunikli paimtu tai butu ragas ... nes prie kimio ir giovinazis tobuleja ... o ileisk su zalius pilotus nei bolido sureguliuosi lenktynem nei is ko mokintis nera ... viskas pas juos normaliai ziurint kiek pinigu turi .., va haas yra didelis pravalas ... bent jau prEitas sezonas
zQer
| 12/23 17:36 Atsakyti
Kimis turi sauber akciju tad ir jam gerai vaziuoti ten :))
IDDQD
| 12/23 15:33 Atsakyti
Turbut geriausią variantą kas buvo įmanoma gavo. Ir čia ne jų nuopelnas, kad jis pas juos atsirado. Gaila, kad neturi kito kuris rinktu panašiai kaip KR. Kitaip būtų jau šiemet buve 6-7.
YZF
| 12/23 15:06 Atsakyti
Sita žinia Kimiui patiks. Sedes iki 50metu jeigu tik gales
YuZeFas
| 12/23 15:06 Atsakyti
gerbtina nuomonė
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas