F. Vasseuras: tarp mūsų su Toto viskas yra gerai

F. Vasseuras: tarp mūsų su Toto viskas yra gerai
logo Gegužės 14 d. 16:45, Ferrari nuotr.

Praėjusią žiemą F-1 pasaulį sukrėtė žinia, jog Lewisas Hamiltonas nuo 2025-ųjų paliks „Mercedes“ ir perskels į „Ferrari“. Ten daugkartinis čempionas dirbs su Italijos komandos vadovu Fredericku Vasseuru, su kuriuo jam yra tekę kartu dirbti dar prieš debiutuojant F-1.

Kalbama, jog būtent F. Vasseuro asmeninis santykis su L. Hamiltonu padėjo prisivilioti britą.

Kaip žinia „Ferrari“ vadovaujantis prancūzas yra geras „Mercedes“ vadovo Toto Wolffo draugas. Todėl buvo spėliojama ar šis sensacingas perėjimas nepakenks vadovų tarpusavio santykiams. T. Wolffas jau anksčiau sakė, kad jokio pykčio ant kolegos nelaiko, o dabar šia tema pasisakė ir F. Vasseuras.

„Ne, viskas tarp mūsų vis dar yra gerai. Kai prieš dešimt metų atėjau į F-1, mes žinojome, kad tam tikru metu, tam tikrais klausimais mes būsime konkurentai ir tai gali turėti įtakos asmeniniams mūsų santykiams. Tačiau, tiesa ir tai, jog iki šiol niekada nebuvome tiesioginiai varžovai.

Praėjusiais metais, kai aš tapau „Ferrari“ vadovu, prasidėjo mūsų kova trasoje, bet mes visada stengiamės atskirti darbą nuo asmeninio gyvenimo. Tai ne visada yra lengva, kadangi šiame sporte tikrai sunku viską atskirti, bet kol kas tą daryti pavyksta“, - kalbėjo F. Vasseuras.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472