F.Williamsas giria “Jensą” (38)

F.Williamsas giria “Jensą”
logo 2003 Gegužės 20 d. 22:12, BMW
Williams“ vadovas labai gyrė savo buvusį globotinį J.Buttoną po jo puikaus pasirodymo Austrijos lenktynėse.
Nors seras Frankas atsisakė Buttono paslaugų, po 2000-ųjų metų sezono į komandą pakviesdamas CART čempioną Juaną Pablo Montoyą, jis pripažino, kad visuomet stebėjo ir stebi brito karjerą bei jo pasiekimus.
“Be abejo, stebėjau Jensono progresą nuo sezono pradžios daugiau nei paprastai domėdamasis. Dabar, glaudžiai dirbamas su komanda, jis atrodo labai stipriai. Lenktynės Austrijoje buvo aukščiausios klasės pasirodymas”, – kalbėjo seras Frankas Williamsas.
Prieš sezoną buvo manyta, kad šie metai bus lemiami Buttono karjerai. Daugelis net manė, kad tai bus paskutinis jo sezonas „Formulėje-1”, ypač dėl tituluoto komandos partnerio J.Villeneuve’o, kuris buvo atvirai pareiškęs, jog gerbs britą tik tuomet, kai šis įrodys savo vertę trasoje.
Po šešių įvykusių GP galima teigti, kad Jensonas puikiai įrodė savo sugebėjimus ir nė kiek nenusileido Jacques’ui. Paskutiniame žurnalo „F1 Racing“ numeryje Jensonas net teigė, jog jo santykiai su 1997-ųjų metų čempionu jau ne tokie aštrūs ir priešiški, greičiau – taikūs.
Derėtų pastebėti, kad nors Buttonas ir lenkia Villeneuve’ą taškais, būtų netikslinga manyti, kad jis jau įveikė labiau patyrusį kolegą, dėl pastarojo dažnų mechaninių gedimų. Vertinant abiejų pilotų pasirodymus, galima padaryti išvadą, kad Jensonas ir Jacques – vienas kito verti partneriai, o kartu ir varžovai.
Beje, ketvirtoji vieta Austrijos lenktynėse buvo aukščiausia brito vieta su BAR ekipa bei 2002-ųjų metų Malaizijos ir Brazilijos GP rezultatų pakartojimas.

Komentarai (38)
bbd-336
| 05/20 22:15 Atsakyti
Na manau Jensonas tikrai butu geresnis pasirinkimas Williams ekipai nei Ralfas Schumacheris.
Raikkonen
| 05/20 22:18 Atsakyti
maladec mygtukas :D
lepunele
| 05/20 22:18 Atsakyti
dziaugiuosi kartu su JB, BAR bolidas nepats greiciausias ir patikimiausias si sezona,taciau JB rodo gerus rezultatus, ir tai labai sveikintina.Tikiuosi artimiausiu sezonu metu ji matyti pajegesneje komandoje
O-N-I-S
| 05/20 22:19 Atsakyti
Raikkonen>>> :DDD visiskai sutinku
chimeras-8
| 05/20 22:20 Atsakyti
Ar tik nesiruosia Frankas Ralfa pakeisti Jensonu?
Minzz
| 05/20 22:22 Atsakyti
Jo, Jenson, go! :)
Jacques
| 05/20 22:25 Atsakyti
AF1> visiskai pritriu tavo nuomonei,dar daug GP pries akis ir as tikiuosi,kad galutineje yskaitoje bvus pirmas tas kas ir turi buti.
shumaz2003
| 05/20 22:28 Atsakyti
na sita naujiena jau skaiciau ir pritariu seniu Frenkiui....
AF1
| 05/20 22:43 Atsakyti
Jacques> siaip mano asmenine nuomone cia ne prie ko, nes ji siek tiek skiriasi nuo naujienoje isreikstu minciu. Mano manymu (beje, galutine iskaita manes aboliuciai nedomina) tiek Jensas tiek Jq ira vienas kito verti ir gaila, kad Jq vis genda BAR'as... Tad, jei taip tesis ir iki sezono pabaigos, tai po to aklavisciukiski specialistai rekaus kaip Buttonas padare cempiona... Nors pats labai to noreciau, bet vertinu viska objektyviai, o ne pagal pelnytu tasku skaiciu ar menulio fazes.
Antilagas
| 05/20 22:50 Atsakyti
J.B. tikrai stipriai padirbejo Austrijos GP metu. Ir ketvirtoji vieta aukshtas ivertinimas "BAR". J.V. tikrai turetu po truputi pradeti gerbti savo komandos drauga, nes shis palaipsniu vis geriau ir geriau pasirodo per GP. Tad, teisingai adminai pasake: "Komandos draugai, verti vienas kito...".
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas