F. Williamsas nepatenkintas ekipos rezultatais

logo 2001 Birželio 05 d. 19:12, F-1.lt
Nors "Williams" šiame sezone ir iškovojo pergalę, šios komandos rezultatai tikrai nėra geri.
Ekipa yra trečia konstruktorių čempionate su 18 taškų. Ketvirtoje vietoje esanti "Jordan" atsilieka tik 5 taškais. Ralfas Schumacheris asmeninėje įskaitoje yra ketvirtas.
Priežastis, dėl kurios "Williams" turi mažai taškų yra labai retas finišavimas lenktynėse. Šiame sezone vykusiose 7 lentynėse Ralfas finišavo tik 2 kartus, o J.P.Montoya dar mažiau - 1 kartą. Ralfas pirmą kartą finišavo penktas Malaizijoje. Jo pozicija galėjo būti aukštesnė, jei ne susidūrimas su R.Barichello. Ralfas laimėjo San Marine. Montoya savo vienintelį kartą taškus iškovojo Ispanijoje finišavęs antras.
Komandos vadovas seras Frankas Williamsas teigė: "Penkis kartus įvyko avarijos. Taip pat penkis kartus mus kankino bolido gedimai. 3 kartus pilotai išlėkė iš trasos. Negalima sakyti, jog mūsų pasirodymas tragiškas, tačiau negalima džiaugtis rezultatais. 3 finišai iš 14 galimų nėra gerai. Su tokiais pasiekimais čempionato laimėti neįmanoma".