F.Williamsas nepatenkintas R.Schumacheriu (45)

logo 2002 Liepos 25 d. 00:42
Williams“ ekipos vadovas Frankas Williamsas pareiškė, kad jo netenkina Ralfo Schumacherio rezultatai. Vokietis jau trečią sezoną iš eilės sezonui įpusėjus praranda greitį ir nusileidžia ekipos draugui.

„Mes norėtume, kad jis būtų greitesnis. Galima sakyti, mes esame nepatenkinti ir susirūpinę. Kai kuriomis dienomis jis yra nuostabus, o kai kada jis tiesiog negali nuspausti mygtuko, kuris padaro bolidą idealiu. Dabar jis yra duobėje. Ralfo rezultatus šiek tiek įtakoja ir technika, tačiau mes norime pamatyti jį patį besistengiantį. Akivaizdu, kad jį spaudžia Juanas Pablo. Tačiau būtent tai ir uždegs Ralfą. Asmeniškai man nesvarbu, kas nugali lenktynėse, tačiau mums beviltiškai reikia dar vienos pergalės“, – teigė Seras Frankas.

Ralfas metų viduryje greitį praranda jau trečiąjį sezoną iš eilės. 2000 m. jis pirmoje sezono pusėje jis iškovojo 14 taškų, tačiau antrojoje tenkinosi tik 10 taškų, nors bolidas buvo pastebimai geresnis. 2001 m. pirmąją dalį vokietis pelnė 25 tšk., o antrąją – 4, nors bolido galimybės vėlgi buvo palyginti geresnės. Šiemet kartojasi panašus scenarijus – pirmoje sezono pusėje Ralfas iškovojo vieną pergalę bei buvo greitesnis nei ekipos draugas Juanas Pablo, tačiau pastaruoju metu jis jam neprilygsta. Kolumbietis vokietį aplenkė jau paskutiniosiose penkiose kvalifikacijose ir buvo dažniausiai stipresnis lenktynių metu.

„Williams“ šiemet iškovojo tik vieną pergalę. Jos autorius – Ralfas.

Komentarai (45)


NaScO
| 2002 Liepos 30 d. 08:42
Nesamone.ralfas vazuoja normaliai.Negali gi visada zmogui sektis.mano manymu jis geresnis uz JPM del to kad jis pastovus.Kas is to kad JPM laimi kvalifikacijas?Bet jis nebaigia lenktyniu.Ralfas roolllllllzzzzzzz!!!!!!!!!!!
nfl
| 2002 Liepos 27 d. 19:11
Senai laikas keisti ir nėra kuo didžiuotis būnant silpnu vudutinioku su gera mašina. Atsiradus normaliam bičui gal ir W BMW galėtu komandine taktika pritaikyti
Rolex
| 2002 Liepos 27 d. 14:20
Paciam F.Williamsui reiktu apsiziureti.Vienintelis
Ralph'as toj komandoj stabiliai vaziuoja,o tas
kolumbas tai 1,tai 2,o po to puse sezono isvis
neaisku kur vaziuoja.
mafaz
| 2002 Liepos 26 d. 22:19
Geriau vazioja...Jai ne 10 sek bauda butu rs prieki to kolumbo
Meskiuss
| 2002 Liepos 26 d. 16:33
Nu jo...!JMP visada buvo uz jy geresnis ,bet jo bolidas dazniau genda.Nu ir kas kad RSper fuksa jis laimejo!O dabar paziurekit JPM visada geriau vaziuoja uz RS ir vaziuos!Manau kad jis ten ilgai neuzsibus jai taip ir toliau varys!
AldasD
| 2002 Liepos 26 d. 11:53
„Williams“ šiemet iškovojo tik vieną pergalę. Jos autorius – Ralfas.bet kaip jis ja iskovojo?montoja penkis kartus kvalifikacinei pirmas buvo va kur rodiklis.kad jie nesutvarko savo padangu ir pakabos cia jau kitas reikalas.RS TAI NEBENT SU MINARDI VAZINET GALET NIEKUR NESKUBET NIEKO NELENKT IR PO DVIEJU RATU PVZ SUGES IR TOLIAU EIT GULET

Explosive
| 2002 Liepos 26 d. 09:03
Nu anyway, RS'ui nebus sunku susirasti kitoje komandoje vietą, nes, mano manymu, cia tik Williamsui jis blogas...
tad
| 2002 Liepos 26 d. 01:24
"2001 m. pirmąją dalį vokietis pelnė 25 tšk., o antrąją – 4, nors bolido galimybės vėlgi buvo palyginti geresnės"
Shiaip tai broliukas Ralfas po teisybei vis dėl to sugebėjo sukrapštyti, švelniai tariant, šiek tiek daugiau antroje sezono pusėje - 24, nes iš viso turėjo po sezo 49 pts... :)
Vodka
| 2002 Liepos 25 d. 22:21
Idomu ka RALFAS kaltins shiemet, nes ana sezona sake kad jam reik akiniu, nes tipo delto ir suletejo antroje sezono puseje, o kaip bus shiemet?? :)
SarasF1
| 2002 Liepos 25 d. 20:04
Invalidas jis tada juk parasyta kad negali paspausti mygtuko gi!:DNa manau atsirado realus sansas JB sugryzti i Williams.
×

F-1.lt pulsas