FE. Antroje Niujorke surengtoje kvalifikacijoje greičiausi buvo „Jaguar“ sportininkai

logo 2021 Liepos 11 d. 18:07, Formula-E

Po nesėkmingai susiklosčiusios dienos vakar, šiandien surengtoje antroje šio savaitgalio „Formulės-E“ kvalifikacijoje Niujorke „pole“ poziciją iškovojo „Jaguar“ atstovas Samas Birdas, o jo komandos draugas Mitchas Evansas liko antras.

Dėl oro sąlygų ir lietaus, kuris užklupo Niujorką, į pirmą grupę patekę sportininkai šį kartą turėjo mažiau problemų siekiant patekti į kitą važiavimų dalį. Tad pirmosios grupės dalyvis M. Evansas sugebėjo prasibrauti į „Superpole“ varžybas, o čempiono titulą ginantis Antonio Felixas da Costa liko septintas. Portugalui pritrūko vos 0,014 sek., kad patektų į paskutinę kvalifikacijos dalį.

Kovoje dėl „pole“ pozicijos M. Evansas vos 0,001 sek. pranoko šeštadienį kvalifikacijoje triumfavusį Nicką Cassidy ir pakilo į pirmą vietą. Bet po M. Evanso trasoje pasirodė kitas „Jaguar“ komandos lenktynininkas S. Birdas. Pastarasis užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų dalyvių ir iškovojo pirmą „pole“ poziciją šių metų sezone.

Ketvirtoji startinė vieta atiteko  „Porsche“ ekipos atstovui Pascaliui Wehrleinui. Kiek netikėtą staigmeną pateikė Sergio Sette Camara, užfiksavęs penktą rezultatą. Tuo tarpu antrasis „Porsche“ komandos lenktynininkas Andre Lottereris paskutinėje kvalifikacijos dalyje liko šeštas.

Šį savaitgalį toliau greičio stokoja čempionato lyderis Edoardo Mortara. Šveicaras kvalifikacijoje liko tik keturioliktas.

Kvalifikaciniai važiavimai nesėkmingai susiklostė vakar vykusiose varžybose antrą vietą iškovojusiam Jeanui-Ericui Vergne‘ui. Prancūzas susidūrė su techninėmis problemomis ir liko paskutinis.

Prastai kvalifikacijoje pasirodė ir vakar lenktynėse nugalėjęs Maximilianas Guentheris, kuris liko priešpaskutinis.

Antrosios šio savaitgalio FE lenktynės Niujorke vyks šiandien. Transliacijų pradžia 20:00 val. Lietuvos laiku.