FE. Antrosiose lenktynėse A. Simso triumfas ir BMW dublis (3)

FE. Antrosiose lenktynėse A. Simso triumfas ir BMW dublis
logo 2019 Lapkričio 23 d. 16:43, Formula-E / LAT Images

Šiandien Saudo Arabijoje vykusiose antrose „Formulės-E“ lenktynėse pirmąją pergalę iškovojo BMW pilotas Alexanderis Simsas, o jo komandos draugas Maximilianas Guentheris finišavo antras.

Kvalifikacijoje iškovojęs „pole“ poziciją, A. Simsas sėkmingai startavo ir išliko lenktynių lyderiu. Britui nutolti nuo varžovų vis sutrukdydavo du kartus trasoje pasirodęs saugos automobilis.

Pirmą kartą trasoje saugos automobilis pasirodė po to, kai susidūrė vakar vykusių lenktynių nugalėtojas Samas Birdas ir Mitchas Evansas. O antrą kartą po S. Birdo komandos draugo Robino Frijnso incidento.

Iš trasos antrą kartą pasitraukus saugos automobiliui, iki lenktynių pabaigos buvo likę 10 minučių. A. Simsas tuo metu pirmavo. Jį persekiojo Lucas di Grassi, M. Guentheris ir Stoffelis Vandoorne‘as.

A. Simsui pavyko išlaikyti varžovus už savęs ir finišo liniją kirsti pirmoje vietoje. Britas daugiau nei sekunde aplenkė antroje vietoje likusį komandos draugą M. Guentherį. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo L. di Grassi.

Puikiai lenktynėse pasirodė „Mercedes“ pilotas S. Vandoorne‘as. Belgas lenktynes pradėjo iš vienuoliktos pozicijos, bet varžybose sugebėjo aplenkti ne vieną varžovą ir finišuoti ketvirtoje vietoje. O „Venturi“ atstovas Edoardo Mortara užbaigė stipriausiųjų penketuką.

Permainingai lenktynės susiklostė pernai Saudo Arabijoje nugalėjusiam Antonio Felixui da Costai. Portugalas startavo ketvirtas, bet po kelių minučių aplenkęs L. di Grassi pakilo į trečią vietą.

Praėjus 12 min. nuo lenktynių pradžios A. Felixas da Costa neišvengė kontakto su Sebastienu Buemi. Šveicaras apsisuko trasoje ir prarado daug pozicijų. Tuo tarpu portugalas pakilo į antrą vietą. Teisėjai nubaudė sportininką ir skyrė jam pravažiavimo pro techninio aptarnavimo zoną baudą. Tuo tarpu už tai, jog nesaugiai grįžo į trasą, S. Buemi gavo 10 sek. baudą. Galų gale A. Felixas da Costa finišavo tryliktas, o S. Buemi - 14-as.

Nesėkmingai diena susiklostė Jerome‘ui d‘Ambrosio. Belgas, kvalifikacijoje patekęs į pirmąjį ketvertuką, dėl techninių problemų neužėmė iškovotos startinės pozicijos.

Tuo tarpu prieš startą netinkamai su bolidu atsistojęs Felipe Massa gavo pravažiavimo pro techninio aptarnavimo zoną baudą.

Rezultatai

Komentarai (3)


Misiulis
| 2019 Lapkričio 23 d. 19:12
Thanks
Untitled
| 2019 Lapkričio 23 d. 18:17
Misiulis
| 2019 Lapkričio 23 d. 16:49

Nesuprasiu jei nenubaus Gunterio uz 2 aplenktus bolidus dar iki SC laino

Misiulis
| 2019 Lapkričio 23 d. 16:49
Nesuprasiu jei nenubaus Gunterio uz 2 aplenktus bolidus dar iki SC laino
×

F-1.lt pulsas