FE. Berlyne nugalėjo M. Guntheris, A. F. da Costa priartėjo prie čempiono titulo

FE. Berlyne nugalėjo M. Guntheris, A. F. da Costa priartėjo prie čempiono titulo
logo 2020 Rugpjūčio 08 d. 21:26, Formula-E

BMW pilotas Maximilianas Guntheris triumfavo šiandien Berlyne vykusiose „Formulės-E“ lenktynėse ir iškovojo antrąją pergalę sezone.

Vokietis varžybų pabaigoje sugebėjo už savęs išlaikyti „Virgin“ komandos atstovą Robiną Frijnsą. Pastarajam nepavyko aplenkti varžovo ir nugalėti. Sportininkams kirtus finišo liniją, pirmas dvi vietas užėmusius pilotus skyrė vos 0,128 sek.

Didžiąją lenktynių dalį dėl pirmosios vietos kovojo kvalifikacijos nugalėtojas Jeanas-Ericas Vergne‘as ir minėtasis M. Guntheris. Varžyboms artėjant prie pabaigos, prie lyderių dueto prisijungė ir R. Frijnsas.

Varžovams praradęs dvi pozicijas, J.-E. Vergne‘as atsidūrė trečioje vietoje ir stengėsi už savęs išlaikyti komandos draugą Antonio Felixą da Costą.

Paskutiniame rate ir paskutiniuose trasos posūkiuose, R. Frijnsui taip ir nepavyko įveikti M. Guntherio, tad teko pasitenkinti antra vieta. Tuo tarpu komandos draugą už savęs išlaikęs J.-E. Vergne‘as lipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Iki sezono pabaigos likus 3 lenktynėms, prie pirmojo čempiono titulo priartėjo ketvirtoje vietoje finišavęs A. F. da Costa.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė „Porsche“ komandos atstovas Andrea Lottereris.

Šios dienos lenktynėse žlugo „Mercedes“ piloto Stoffelio Vandoorne‘o viltys išlikti kovoje dėl čempiono titulo. Kovojant su varžovais buvo pradurta galinė belgo bolido padanga. Galų gale buvo pažeista automobilio pakaba, tad sportininkas buvo priverstas pasitraukti iš varžybų.

Varžybų metu trasoje saugos automobilis buvo pasirodęs tik kartą. Pastarojo prireikė po to, kai susidūrimo neišvengė ir iš lenktynių pasitraukė Neelas Jani, Sergio Sette Camara ir Jamesas Calado.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas