FE. Berlyne surengtoje kvalifikacijoje greičiausi „DS Techeetah“ sportininkai

logo 2021 Rugpjūčio 14 d. 12:52, Formula-E

Berlyne, Vokietijoje, surengtoje „Formulės-E“ kvalifikacijoje pirmas dvi startines vietas iškovojo „DS Techeetah“ komandos lenktynininkai. Dukart FE čempionas Jeanas-Ericas Vergne‘as buvo greičiausias tarp visų dalyvių ir iškovojo „pole“ poziciją. Tuo tarpu čempiono titulą ginantis Antonio Felixas da Costa liko antras.

J.-E. Vergne‘as buvo greičiausias ne tik „superpole“, bet ir savo grupės važiavimuose, tad viso iškovojo papildomus 4 taškus. Į dešimtą vietą lenktynininkų įskaitoje pakilęs prancūzas nuo čempionato lyderio Nycko de Vrieso dabar atsilieka 23 taškais.

Į paskutinę kvalifikacijos dalį pateko pirmoje grupėje buvęs greičiausias. A. F. da Costa. Bet iki „pole“ pozicijos portugalui pritrūko vos 0,073 sek.

Tryliktą vietą čempionate užimantis „Audi“ atstovas Lucas di Grassi kvalifikacijoje liko trečias, greičiu pranokęs „Venturi“ sportininką Edoardo Mortarą.

Pozicijas trečioje startinėje eilėje pasidalino Normanas Nato ir Sebastienas Buemi.

Kvalifikacijoje vėl greičiu neišsiskyrė „Mercedes“ sportininkai. Čempionate pirmaujantis N. de Vriesas liko tik devynioliktas, o Stoffelis Vandoorne‘as pasirodė dar prasčiau - užfiksavo 22-ą rezultatą.

Tuo tarpu antrą vietą čempionate užimantis Robinas Frijnsas nesublizgėjo pirmos grupės važiavimuose ir liko 23-ias.

Priešpaskutinės šio sezono FE lenktynės Berlyne vyks šiandien. Transliacijos pradžia 14:30 val. Lietuvos laiku.