FE. Chaotiškose lenktynėse Meksikoje pergalę iškovojo M. Evansas (3)

FE. Chaotiškose lenktynėse Meksikoje pergalę iškovojo M. Evansas
logo Vasario 16 d. 01:40, Formula-E

Įsiveržęs į priekį jau pirmame rate, Meksikoje vykusiose „Formulės-E“ lenktynėse triumfavo „Jaguar“ komandos pilotas Mitchas Evansas.

Andre Lottereris buvo greičiausias kvalifikacijoje ir lenktynes pradėjo iš „pole“ pozicijos. Bet lyderio poziciją prarado jau po pirmojo posūkio, kuomet neišvengęs kontaktinės kovos nusileido minėtajam M. Evansui. Vokietis vienu metu važiavo trečias. Bet po dar vieno incidento, kurio metu buvo apgadintas bolidas, sportininkas, teisėjų nurodymu, buvo priverstas pasukti į techninio aptarnavimo zoną ir baigti pasirodymą.

„Techeetah“ ekipai Meksikoje vykusiose lenktynėse teko taikyti komandinę taktiką. Antonio Felixas da Costa šį kartą buvo greitesnis už Jeaną-Ericą Vergne‘ą. Pastarasis buvo privertas užleisti poziciją draugui po to, kai to paprašė komanda. Viena pozicija aukštyn pakilusiam A. F. da Costai vėliau pasisekė, kai iš lenktynių dėl avarijos pasitraukė Samas Birdas. Portugalas pakilo į antrą vietą, bet priekyje važiavusio M. Evanso taip ir nesugebėjo pavyti. Tuo tarpu ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo „Nissan“ atstovas Sebastienas Buemi.

Lenktynėse nepasisekė iki šiol čempionate pirmavusiam „Mercedes“ pilotui Stoffeliui Vandoorne‘ui. Šį kartą varžybose greičiu neišsiskyręs belgas lenktynių pabaigoje neišvengė kontakto su apsaugine siena.

Kontakto ne su siena, o su varžovu nepavyko išvengti ir kitam „Mercedes“ pilotui Nyck de Vriesui, kuris finišo nepasiekė.

Komentarai (3)


dtmdainis
| Vasario 16 d. 14:20
McNerka
| Vasario 16 d. 11:36

kaip jis speja visur? :D

Ir Toyota ir Jaguar, tikrai greitas 😀
deivec
| Vasario 16 d. 13:32
keista kad evans lenkimo net nesvarste.
McNerka
| Vasario 16 d. 11:36
kaip jis speja visur? :D
×

F-1.lt pulsas