FE. Finalinėse lenktynėse - S. Vandoorne‘o ir „Mercedes“ triumfas

FE. Finalinėse lenktynėse - S. Vandoorne‘o ir „Mercedes“ triumfas
logo Rugpjūčio 13 d. 23:19, Formula-E

Vokietijoje vykusiose finalinėse šeštojo sezono lenktynėse triumfavo ir pirmąją pergalę „Formulės-E“ čempionate iškovojo Stoffelis Vandoorne‘as ir „Mercedes“ komanda. Antroje vietoje finišavo belgo ekipos draugas Nyckas de Vriesas.

Kvalifikacijos nugalėtojas S. Vandoorne‘as vienu metu buvo atsidūręs už „Nissan“ atstovo Sebastieno Buemi. Bet belgui vėliau pavyko susigrąžinti lyderio poziciją.

Kurį laiką su S. Buemi kovojo ir N. de Vriesas. Olandui pavyko įveikti varžovą, o pakilus į antrą vietą pavyti komandos draugą. Tačiau N. de Vriesas lenktynių lyderiu taip ir etapo. S. Vandoorne‘as finišavo pirmas ir džiaugėsi iškovota pergale. O nuo komandos draugo mažiau nei 2 sek. atsilikęs N. de Vriesas tenkinosi antra vieta.

S. Buemi lenktynių pabaigoje už savęs išlaikė „Audi“ atstovą Rene Rastą ir finišavęs trečioje vietoje užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Samas Birdas su „Virgin“ komanda atsisveikino jai iškovodamas penktą vietą. Britas lenktynes pradėjo iš 14-os pozicijos.

Kurį laiką pirmame penketuke važiavo antrasis „Virgin“ pilotas Robinas Frijnsas. Vis dėlto olandas neišvengė kontakto su Lucasu di Grassi ir finišo nepasiekė.

Čempionu tapęs Antonio Felixas da Costa paskutines sezono lenktynes baigė devintoje vietoje. O vakar varžybose nugalėjęs Oliveris Rowlandas finišo nepasiekė.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas