FE. J.-E. Vergne‘as nugalėjo Berlyne, A. F. da Costa tapo čempionu

FE. J.-E. Vergne‘as nugalėjo Berlyne, A. F. da Costa tapo čempionu
logo Rugpjūčio 09 d. 21:33, Formula-E

Šiandien Berlyne vykusiose lenktynėse pergalę iškovojo Jeanas-Ericas Vergne‘as, o jo komandos draugas Antonio Felixas da Costa užsitikrino pirmąjį „Formulės-E“ čempiono titulą. Pastarųjų dviejų sportininkų triumfas taip pat padėjo „DS Techeetah“ ekipai užsitikrinti pirmąją vietą komandinėje įskaitoje.

J.-E. Vergne‘as lenktynes pradėjo iš „pole“ pozicijos. O minėtasis A. F. da Costa sekė jam iš paskos. Portugalas pirmoje varžybų pusėje įsiveržė į priekį, bet lenktynėms artėjant prie pabaigos, užleido lyderio poziciją komandos draugui, kuris ir nugalėjo.

A. F. da Costa finišavo antras. To pakako, kad portugalas iškovotų pirmąjį FE čempiono titulą.

Ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo „DS Techeetah“ atstovams rimčiau taip ir nesugebėjęs pasipriešinti Sebastienas Buemi.

Ketvirtoje vietoje lenktynes baigė paskutiniame rate Oliverį Rowlandą aplenkęs „Mercedes“ pilotas Nyckas de Vriesas.

Saugos automobilis trasoje buvo pasirodęs tik kartą ir tai įvyko pačioje lenktynių pradžioje, kuomet į varžovo bolido galą trenkėsi šeštadienį vykusių varžybų nugalėtojas Maximilianas Guentheris. Teisėjai vokiečiui skyrė 3 starto pozicijų baudą, kuri bus pritaikyta kitose lenktynėse.

Dėl problemų su baterija, šios dienos lenktynėse nestartavo „Virgin“ atstovas Robinas Frijnsas, šeštadienį iškovojęs antrą vietą.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos