FE. „Maserati“ sugrįžta - dalyvaus „Formulės-E“ čempionate

FE. „Maserati“ sugrįžta - dalyvaus „Formulės-E“ čempionate
logo Sausio 11 d. 19:54, Formula-E

Po ilgos pertraukos italų automobilių gamintoja „Maserati“ vėl varžysis lenktynių trasose. Gamintojas nusprendė dalyvauti „Formulės-E“ čempionate, kuriame varžomasi tik elektra varomais automobiliais.

„Maserati“ minėtame čempionate stos į kovą dėl aukščiausių pozicijų nuo devintojo sezono, 2022-2023 m., kuomet jau bus naudojami naujos kartos „Gen3“ bolidai.

„Labai džiaugiamės, kad dalyvausime ten, kur mums ir priklauso būti“, - sakė „Maserati“ generalinis direktorius Davide Grasso.

„Iš prigimties esame vedami aistros ir novatoriškumo. Galime pasigirti ilga dalyvavimo automobilių sporte istorija ir esame pasiruošę siekti aukštų rezultatų ateityje.“

„Varžybose dėl pajėgumo, prabangos ir naujovių, sukūrėme „Folgore“ - mūsų elektrifikuotą automobilių liniją. Tai gryniausia „Maserati“ išraiška. Štai kodėl nusprendėme grįžti į lenktynes ir pasirinkome  „Formulės-E“ čempionatą. Susitiksime su savo klientais didžiausių pasaulio miestų centruose.“

„Maserati“ sprendimu prisijungti prie „Formulės-E“ liko patenkintas čempionato vadovas Jamie Reigle'as

„Džiaugiamės, kad „Maserati“ prisijungs prie „Formulės-E“ čempionato ir „Gen3“ eros bei atliks svarbų vaidmenį kuriant automobilių sporto ateitį. „Formulė-E“ rengia lenktynes pasaulio miestų centruose ir yra aistringai sekama pažangios pasaulinės auditorijos. Neabejojame, kad „Maserati“ taps viena iš elitinių pasaulio elektromobilių gamintojų, kovosiančių mūsų čempionate“, - sakė J. Reigle'as.

Didžiausias „Maserati“ pasiekimas automobilių sporte - 1957 m. su Juanu Manueliu Fangio iškovotas „Formulės-1“ čempiono titulas.

2004-2010 m. italų automobilių gamintojas varžėsi FIA GT lenktynėse ir viso iškovojo 14 titulų.

„Maserati“ taps antruoju „Stellantis“ grupei priklausiančiu gamintoju, kuris varžysis FE čempionate. Jame jau kurį laiką dalyvauja „DS Automobiles“.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas