FE. Meksikoje - pirmoji „Porsche“ komandos „pole“

FE. Meksikoje - pirmoji „Porsche“ komandos „pole“
logo Vasario 15 d. 21:20, Formula-E

Meksikoje vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo ir lenktynes iš pirmosios vietos pradės „Porsche“ pilotas Andre Lottereris. Tai pirmoji vokiečių ekipos „pole“ čempionate.

Paskutinėje važiavimų dalyje, kurioje varžėsi šeši greičiausi sportininkai, A. Lottereris vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 07,922 sek.. Paskutiniuoju bandymu „Porsche“ atstovą dar galėjo aplenkti „Jaguar“ lenktynininkas Mitchas Evansas, bet pastarasis nuo varžovo atsiliko vos 0,063 sek. ir liko antras.

Pascalis Wehrleinas užfiksavo trečią rezultatą, bet už tai, jog dar prieš važiavimus jo bolide buvo pakeista pavarų dėžė, vokietis lenktynes turės pradėti iš rikiuotės galo. Tad pritaikius baudą „Mahindra“ pilotui, į trečią vietą pakilo „Mercedes“ atstovas Nyckas de Vriesas. O greta jo startuos Sebastienas Buemi ir Samas Birdas.

Robinas Frijnsas buvo greičiausias tarp tų, kuris nepateko į paskutinę kvalifikacijos dalį. Bet pritaikius baudą P. Wehrleinui, sportininkas lenktynes pradės iš šeštosios pozicijos.

Čempiono titulą ginantis Jeanas-Ericas Vergne‘as varžybas pradės  aštuntas, o čempionate pirmaujantis Stoffelis Vandoorne‘as - dešimtas.

FE lenktynės Meksikoje prasidės 23:55 val. Lietuvos laiku.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas