FE. Meksikoje surengtoje kvalifikacijoje greičiausias P. Wehrleinas

logo 2021 Birželio 19 d. 22:15, Formula-E

Meksikoje surengtoje pirmoje šio savaitgalio „Formulės-E“ kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo „Porsche“ komandos lenktynininkas Pascalis Wehrleinas.

Vokietis, paskutinėje važiavimų dalyje vos 0,058 sek. pranoko antroje vietoje likusį „Nissan“ atstovą Oliverį Rowlandą. Dar mažesniu skirtumu nuo brito atsiliko Jake‘as Dennisas. Antrą kartą šiame sezone į paskutinę kvalifikacijos dalį patekęs BMW lenktynininkas nuo O. Rowlando atsiliko 0,041 sek. ir iškovojo trečią startinę poziciją.

Šių metų sezone dar nė karto kvalifikacijoje nenugalėjęs dukart FE čempionas Jeanas-Ericas Vergne‘as iškovojo ketvirtą startinę poziciją.

Į paskutinę kvalifikacijos dalį pateko ir antrasis BMW komandos lenktynininkas Maximilianas Guentheris, užfiksavęs penktą rezultatą. O Edoardo Mortara liko šeštas.

Įdomu tai, jog čempionate pirmas šešias pozicijas užimantys sportininkai nepateko į paskutinę kvalifikacijos dalį. Čempiono titulą ginantis Antonio Felixas da Costa liko vienuoliktas. O čempionate pirmaujantis Robinas Frijns užfiksavo tik 22-ą rezultatą. Sportininkas greičiu pranoko tik Stoffelį Vandoorne‘ą ir Tomą Blomqvistą.

Pirmosios šio savaitgalio FE lenktynės Meksikoje prasidės 23:30 val. Lietuvos laiku.