FE. Niujorke triumfavo S. Buemi, „Nissan“ iškovojo pirmąją pergalę (1)

FE. Niujorke triumfavo S. Buemi, „Nissan“ iškovojo pirmąją pergalę
logo 2019 Liepos 14 d. 00:22, Formula-E

Incidentų nestokojusiose „Formulės-E“ lenktynėse Niujorke triumfavo Sebastienas Buemi. Šveicaro atstovaujamai „Nissan“ komandai tai buvo pirmoji pergalė čempionate.

Startavęs iš „pole“ pozicijos, S. Buemi visų lenktynių metu turėjo atlaikyti varžovų spaudimą. Paskutinį kartą 2017 m. Berlyne triumfavęs šveicaras finišo liniją kirto pirmas, sekunde aplenkęs „Jaguar“ komandos atstovą Mitchą Evansą.

Lenktynėse itin nepasisekė čempionato lyderiui Jeanui-Ericui Vergne‘ui. Pirmoje varžybų pusėje sudalyvavęs viename iš incidentų, prancūzas buvo priverstas pasukti į techninio aptarnavimo zoną, kur jo bolidui buvo pakeistas priekinis sparnas.

Vėliau, kai trasoje sustojo Alexo Lynno bolidas, sportininkai išsirikiavo paskui saugos automobilį. Lenktynes pratęsus, J.-E. Vergne‘as važiavo pirmame dešimtuke ir galėjo užsitikrinti čempiono titulą. Bet viltys tai padaryti subliuško paskutiniame rate, kuomet neišvengęs kontakto su Felipe Massa prancūzas liko už pirmojo dešimtuko ribos.

Tuo tarpu pagrindinis J.-E Vergne‘o varžovas Lucas di Grassi lenktynes baigė penktas. Iki varžybų Niujorke atsilikinėjęs 32 taškais, brazilas atsilikimą sumažino iki 22 taškų. Per sekmadienį vyksiančius važiavimus viso bus galima surinkti 29 taškus.

Tapti čempionais šansų, tiesa menkų, dar turi M. Evansas ir S. Buemi, kurie nuo čempionato lyderio atsilieka atitinkamai 25 ir 26 taškais.

Rezultatai


Komentarai (1)
tribeca
| 07/14 10:34 Atsakyti
Gal kas gali crash'o video linka imesti?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas