FE. Niujorke vykusiose lenktynėse - pirmoji M. Guentherio pergalė

FE. Niujorke vykusiose lenktynėse - pirmoji M. Guentherio pergalė
logo Liepos 11 d. 01:06, Formula-E

BMW sportininkas Maximilianas Guentheris viename iš trasos posūkių aplenkė du varžovus ir nugalėjo šeštadienį Niujorke vykusiose „Formulės-E“ lenktynėse. Tai pirmoji vokiečio pergalė šių metų sezone.

Lenktynes sėkmingai pradėjo kvalifikacijos nugalėtojas Nickas Cassidy. Sportininkas ilgą laiką pirmavo ir stengėsi už savęs išlaikyti jį persekiojusius varžovus - Jeaną-Ericą Vergne‘ą, M. Guentherį ir Lucasą di Grassį.

Iki finišo likus mažiau nei 10 minučių, J.-E. Vergne‘as pabandė aplenkti lyderį. Sportininkai neišvengė nedidelio kontakto. Tuo puikiai pasinaudojo M. Guentheris, kuris aplenkė du varžovus ir iš trečios pozicijos pakilo į pirmą. Tuo tarpu N. Cassidy iš karto prarado net tris pozicijas ir atsidūrė ketvirtoje vietoje.

Atsidūręs rikiuotės priekyje M. Guentheris sugebėjo atitrūkti nuo varžovų ir finišo liniją kirsti pirmoje vietoje. Tuo tarpu J.-E. Vergne‘as finišavo toje pačioje pozicijoje, iš kurios startavo - antras. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo L. di Grassi.

Ilgą laiką pirmavęs, bet viename posūkyje net tris pozicijas praradęs N. Cassidy finišo liniją kirto ketvirtas, už savęs penktoje vietoje palikęs komandos draugą Robiną Frijnsą, kuris dabar su Edoardo Mortara čempionate dalinasi pirmą, antrą vietomis, nes yra surinkę po vienodą kiekį taškų.

Lenktynių pradžia nesėkmingai susiklostė Alexui Lynnui. Britas po starto bandė lenkti antroje vietoje važiavusį J.-E. Vergne‘ą, bet pirmame posūkyje atsidūrė už trasos ribų ir prarado ne vieną poziciją. Vėliau į sportininko bolido galą atsitrenkė Pascalis Wehrleinas. Galų gale A. Lynnas lenktynes baigė vienuoliktas ir neiškovojo nė vieno taško.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas