FE. P. Wehrleinas: tikiuosi, kad N. de Vriesas nepateks į F-1

FE. P. Wehrleinas: tikiuosi, kad N. de Vriesas nepateks į F-1
logo Rugpjūčio 15 d. 16:35, Sauber

Pasipiktinęs varžovo veiksmais, Pascalis Wehrleinas išreiškė viltį, kad Nyckas de Vriesas kitais metais nepateks į F-1.

Šiemet ne vienas „Formulės-E“ sportininkas liko nepatenkintas „Mercedes“ lenktynininkų programai priklausančio N. de Vrieso veiksmais trasoje. Be pykčių nepraėjo ir sekmadienį vykusios finalinės „Formulės-E“ lenktynės Seulo miesto trasoje.

N. de Vriesui buvo skirta 5 sek. bauda ir 2 baudos taškai už tai, jog stabdymo zonoje keitė važiavimo kryptį, o vėliau dar sukėlė avariją, kurioje sudalyvavo minėtasis P. Wehrleinas. Po susidÅ«rimo abu sportininkai pasitraukė iš lenktynių.

„Tikiuosi, kad jis nepateks į F-1. Su***** idiotas“, - sakė P. Wehrleinas.

Vokietis, praeityje pats lenktyniavęs F-1, taip pasakė žinodamas, kad jo varžovas yra vienas iš tų sportininkų, kuris vis dar turi šansų kitais metais debiutuoti „Formulėje-1“.

„Visų pirma, pirmojo incidento metu jis pakeitė kryptį stabdymo zonoje. Turėjau užblokuoti visus ratus ir vos į jį neatsitrenkiau. Dėl to praradau vieną ar dvi pozicijas.“

Vėliau P. Wehrleinui pavyko pavyti ir aplenkti N. de Vriesą, bet viskas baigėsi avarija, kai olandas atsitrenkė į vokiečio vairuojamą „Porsche“ automobilį.

„Vėliau jis rodos pasinaudojo „atakos režimu“ ir naiviai tikėjosi mane aplenkti jau pirmame posÅ«kyje. Jis nesugebėjo įveikti to posÅ«kio, trenkėsi į mano automobilį, sulaužė jo pakabą, sugadino mano lenktynes, nes per vėlai stabdė.“

„Tai nėra šio čempionato standartas. Kalbu apie jo elgesį trasoje. Galų gale jis sugadino ne tik mano, bet ir savo lenktynes ir už tai gavo du baudos taškus. Tai ne pirmas kartais, kai jis taip elgiasi. Deja, bet šÄ¯ kartą nukentėjau aš.“

Pernai tapęs čempionu, šiemet N. de Vriesas „Formulės-E“ sezoną baigė tik devintas, viena pozicija aukšÄiau už P. Wehrleiną. Jei pastarasis kitais metais toliau gins „Porsche“ garbę kartu su nauju komandos draugu Antonio Felixu da Costa. Tai N. de Vriesas iki šiol neturi sutarties kitiems metams, bet yra siejamas su „Williams“ F-1 čempionate, o FE su „Maserati“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas