FE. Pirmoje kvalifikacijoje dominavo N. de Vriesas

logo 2021 Vasario 26 d. 17:29, Formula-E

Pirmoje naujojo „Formulės-E“ sezono kvalifikacijoje Saudo Arabijoje dominavo ir „pole“ iškovojo „Mercedes“ komandos lenktynininkas Nyckas de Vriesas.

Sportininkas buvo greičiausias abejose treniruotėse bei greičiausias kvalifikacijoje, grupės važiavimuose. Paskutinėje važiavimų dalyje lenktynininkas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 08,157 sek. ir daugiau nei puse sekundės pranoko artimiausią varžovą.

Iš antrosios pozicijos lenktynes pradės naujasis „Porsche“ komandos pilotas Pascalis Wehrleinas, kvalifikacijoje mažiau nei 0,2 sek. pranokęs „Audi“ atstovą Renę Rastą, likusį trečioje vietoje.

Kvalifikacijoje buvo greitas Edoardo Mortara. Bet sportininkas svarbiausiu metu suklydo ir liko ketvirtas.

Itin prastai kvalifikicijoje atrodė čempionės „DS Techeetah“ lenktynininkai - čempionas Antonio Felix da Costa ir jo komandos draugas Jeanas-Ericas Vergne'as. Sportininkai liko atitinkamai 18-oje ir 19-oje vietose.

Pirmosios naujojo sezono FE lenktynės Saudo Arabijoje prasidės šiandien 19:00 val. Lietuvos laiku.