FE. R. Frijnsas iškovojo „pole“, „Mercedes“ praleido kvalifikaciją (5)

FE. R. Frijnsas iškovojo „pole“, „Mercedes“ praleido kvalifikaciją
logo Vasario 27 d. 16:35, Formula-E

Robinas Frijnsas šiandien Saudo Arabijoje vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje užfiksavo geriausią rezultatą ir iškovojo „pole“ poziciją. Tuo tarpu „Mercedes“ bei jos variklius naudojanti „Venturi“ buvo priverstos praleisti kvalifikacinius važiavimus.

Dar treniruočių metu „Venturi“ lenktynininkas Edoardo Mortara, negalėdamas sustabdyti bolido, išlėkė už trasos ribų ir trenkėsi į apsauginę sieną. Sportininkas po avarijos buvo išgabentas į ligoninę, bet kaip pranešama, rimtų traumų nepatyrė. Siekdama išsiaiškinti tikrąją avarijos priežastį, lenktynių kontrolė neleido „Mercedes“ bei „Venturi“ komandoms startuoti kvalifikaciniuose važiavimuose. Tai reiškia, kad vakar buvęs greičiausias kvalifikacijoje, o vėliau nugalėjęs lenktynėse Nyckas de Vriesas, jo komandos draugas Stoffelis Vandoorne‘as bei Normanas Nato negalėjo kovoti dėl startinių pozicijų.

Kvalifikacijoje nedalyvavo ir „Porsche“ lenktynininkas Andre Lottereris, kuris sudaužė savo bolidą treniruočių metu.

Nesėkmingai kvalifikacija susiklostė vakar lenktynėse dėl aukštų pozicijų kovojusiems Mitchui Evansui ir Rene Rastui. Abu sportininkai nesugebėjo laiku kirsti starto linijos ir pradėti savo greičiausių ratų.

Paskutinėje kvalifikacijos dalyje „Jaguar“ atstovą Samą Birdą greičiu pranokęs Sergio Sette Camara pakilo į pirmąją vietą ir atrodė, jog iškovos pirmąją „pole“ karjeroje. Bet sportininko rezultatą pagerino ir pirmą startinę poziciją iškovojo „Virgin“ komandos lenktynininkas R. Frijnsas.

Į greičiausiųjų penketuką pateko abu NIO333 komandos, praėjusiame sezone neiškovojusios nė vieno taško, sportininkai. Oliveris Turvey užfiksavo ketvirtą rezultatą, o Tomas Blomqvistas liko penktas.

Praėjusiame sezone čempionu tapęs Antonio Felixas da Costa antroje kvalifikacijoje pasirodė geriau nei vakar, kuomet liko 18-as. Portugalas šiandien liko dešimtas. Geriau sekėsi jo komandos draugui Jeanui-Ericui Vergne‘ui, užfiksavusiam septintą rezultatą.

Antrosios šių metų FE sezono lenktynės Saudo Arabijoje prasidės šiandien 19:00 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (5)
:/
IP: 9fe9338 | 02/27 21:00 Atsakyti
Subjektyvus
02/27 20:01

as, asmeniskai, per vokieciu satelita. jei turi iranga, kanalai - nemokami: Eurosport arba SAT1. tiesa tik SD kokybes. uz HD teks susimoket.

Jei shprecheni gerai tai puiku, bet kas nemoka tai ne kažką. Nebent ten yra angliškai. Nebenaudojama lėkštė rūsyje mėtosi.
Subjektyvus
IP: 4424613 | 02/27 20:01 Atsakyti
:/
02/27 18:26

Per kur žiūrit?

as, asmeniskai, per vokieciu satelita. jei turi iranga, kanalai - nemokami: Eurosport arba SAT1. tiesa tik SD kokybes. uz HD teks susimoket.
:/
IP: 9fe9338 | 02/27 18:26 Atsakyti
Per kur žiūrit?
RBR
IP: 1037830 | 02/27 17:15 Atsakyti
Jau prasideda Mercedes stabdymas😀 nepadės tokie žaidimai apsaugoti nuo dominavimo ir šiame cempionate🙂
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas