FE. Saudo Arabijoje - antroji iš eilės A. Simso „pole“

logo 2019 Lapkričio 23 d. 11:54, Formula-E

BMW lenktynininkas Alexanderis Simsas buvo greičiausias ir antroje Saudo Arabijoje vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje.

Britas paskutinėje važiavimų dalyje vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 11,4676 sek. ir iškovojo antrąją „pole“ poziciją iš eilės.

Buvęs A. Simso komandos draugas Antonio Felixas da Costa buvo greičiausias grupių važiavimuose. Portugalas turėjo galimybę pagerinti A. Simso rezultatą, bet suklydo viename iš posūkių ir praradęs daugiau nei dvi sekundes liko šeštoje vietoje.

Iš antrosios pozicijos lenktynes pradės vakar varžybų nebaigęs „Nissan“ sportininkas Sebastienas Buemi. O trečioji pozicija atiteko „Audi“ atstovui Lucasui di Grassi. Greta brazilo lenktynes pradės „Jaguar“ pilotas Mitchas Evansas.

Vakar vykusiose pirmose sezono lenktynėse triumfavęs Samas Birdas liko septintas, tad į paskutinį kvalifikacijos etapą nepateko.

Ant apdovanojimų pakylos penktadienį lipęs „Porsche“ atstovas Andre Lottereris greičiu pranoko dukart FE čempioną Jeaną-Ericą Vergne‘ą ir iškovojo dešimtą startinę poziciją.

Sunkiai šį kartą sekėsi „Mercedes“ komandos duetui. Vakar trečias lenktynėse finišavęs Stoffelis Vandoorne‘as kvalifikacijoje liko 12-as, o jo komandos draugas Nyckas de Vriesas paskutinis.

Antrosios „Formulės-E“ sezono lenktynės prasidės šiandien 14:00 val. Lietuvos laiku. Tiesioginę varžybų transliaciją bus galima stebėti per „Eurosport 1“ TV kanalą.