FE. Saudo Arabijoje nugalėjo S. Birdas, A. Lynnas atsidūrė ligoninėje (3)

FE. Saudo Arabijoje nugalėjo S. Birdas, A. Lynnas atsidūrė ligoninėje
logo Vasario 27 d. 21:05, Formula-E

Antrosiose šio savaitgalio „Formulės-E“ lenktynėse, vykusiose Saudo Arabijoje, pergalę iškovojo „Jaguar“ komandos atstovas Samas Birdas. Britas yra bent kartą nugalėjęs visuose iki šiol surengtuose FE sezonuose.

S.Birdas ilgą laiką kovojo su kvalifikacijos nugalėtoju R. Frijnsu. Galų gale dvikova buvo sustabdyta, kai lenktynės baigėsi anksčiau dėl kelių incidentų.

Sustojus Sebastieno Buemi „Nissan“ bolidui, trasoje pasirodė saugos automobilis. Bet tuo pačiu metu įvyko keli incidentai. Viename iš jų apsivertė A. Lynno bolidas. Sportininkas buvo išgabentas į ligoninę. Anot komandos atstovų, jis buvo sąmoningas ir bendravo su aplink jį buvusiais žmonėmis.

S. Birdas šios dienos lenktynes pradėjo trečias, bet po starto greitai aplenkė Sergio Settę Camarą ir pakilęs į antrą vietą stojo į kovą dėl pergalės su R. Frijnsu. Pastarieji du sportininkai atkakliai kovojo ir ne kartą buvo apsikeitę pozicijomis.

Lyderius po kurio laiko pavijo „DS Techeetah“ komandos duetas - Jeanas-Ericas Vergne‘as ir Antonio Felixas da Costa. Kol pastarieji kovojo tarpusavyje, S. Birdas ir R. Frijnsas padidino persvarą prieš varžovus.

S. Birdui pavyko įveikti R. Frijnsą ir iškovoti pirmąją pergalę atstovaujant „Jaguar“ komandai.

Kova dėl paskutinės prizinės vietos baigėsi J.-E. Vergne‘o triumfu. A. F. da Costa finišavo ketvirtas, o Nickas Cassidy užbaigė stipriausiųjų penketuką.

Vakar lenktynėse triumfavęs, bet šiandien kvalifikacijoje negalėjęs sudalyvauti „Mercedes“ pilotas Nyckas de Vriesas šios dienos varžybas pradėjo beveik iš rikiuotės galo. Sportininkas pakilo tik iki 14-os vietos ir taškų neiškovojo.

Rezultatai


Komentarai (3)
A
IP: c5ef91b | 02/28 16:35 Atsakyti
Vėl halo išgelbėjo.
Irmaz
IP: d9be467 | 02/28 07:25 Atsakyti
Vergne ne trečias
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas