FE. Vokietijoje pirmąją pergalę iškovojo O. Rowlandas

FE. Vokietijoje pirmąją pergalę iškovojo O. Rowlandas
logo Rugpjūčio 12 d. 21:26, Formula-E

Vokietijoje vykusiose „Formulės-E“ lenktynėse pirmąją pergalę sezone iškovojo „Nissan“ komandos pilotas Oliveris Rowlandas. Varžybose triumfavęs britas lenktynininkų įskaitoje iš devintos pozicijos šoktelėjo į antrą.

Kvalifikacijoje nugalėjęs O. Rowlandas po starto išsaugojo lyderio poziciją ir neužleido jos iki pat finišo. Britui bandė pasipriešinti „Virgin“ ekipos atstovas Robinas Frijnsas, bet olandui taip ir nepavyko aplenkti varžovo, tad teko pasitenkinti antra vieta.

Šį kartą sėkmingai lenktynės susiklostė čempionato naujokui, „Audi“ pilotui, Rene Rastui. Po kovos su „Porsche“ atstovu Andre Lottereriu, vokietis finišavo trečias ir pirmą kartą užlipo ant apdovanojimų pakylos.

„Mahindra“ komandos lenktynininkas Alexas Lynnas varžybų pabaigoje aplenkė antrąjį „Porsche“ pilotą Neelą Janį ir finišavo penktas. O šeštoji vieta atiteko „Jaguar“ atstovui Mitchui Evansui, startavusiam iš 14-os pozicijos.

Edoardo Mortara lenktynes baigė aštuntas. O stipriausiųjų dešimtuką užbaigė Stoffelis Vadoorne‘as bei Sebastienas Buemi. Pastarieji lenktynes pradėjo atitinkamai iš 18-os ir 23-ios pozicijų.

Čempiono titulą jau užsitikrinęs Antonio Felixas da Costa lenktynių metu neišvengė kontakto su Lucasu di Grassi. Portugalas vis dėlto finišo nepasiekė, pasitraukęs varžybų pabaigoje.

Susidūrimo šios dienos lenktynėse neišvengė ir finišo taip pat nepasiekė Samas Birdas bei Maximilianas Guentheris.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas