Ferrari ataskaita apie Schumacher (3)

logo 1999 Spalio 04 d. 00:00
Michael Schumacher šiandien išvažiavo į trasą po vakar įvykusio medicininio patikrinimo Paryžiuje. Darbai prsidėjo 10:00 nuo bolido sureguliavimo darbų. Tada Schumacher kelis kartus bandė mechaninius bolido komponentus. Viso apvažiavo 68 ratus iš kurių geriausias 1:27.287.
Po bandymų sesijos Schumacher trumpai pasisakė apie savo fizinę kondiciją:"Tiesa, kad medikai man leido vėl dirbti įprastus darbus, tačiau aš dar nepasiruošęs dalyvauti DP," jis paaiškino. "Aš turiu problemų su keliu, o jos man neleidžia treniuotis taip, kaip aš to norėčiau. Šiandien aš galiu važiuoti kelias serijas po keletą ratų, tačiau negalėčiau važiuoti DP savo normaliu greiču." Vokietis buvo patenkintas savo bolidu: "F399 yra puikioje formoje, geresnėje negu tada, kai paskutinį kartą sėdėjau už šio bolido vairo Mugello trasoje. Tobulinmas juda pirmyn ir esu tikras, kad Ferrari gali puikiai pasirodyti likusiuose dvejuose šių metų etapuose."
Schumacher paneigė, kad tarp jo ir komandos atsirado nesutarimų: "Visos šios paskalos neturi jokio pagrindo. Aš neapleidau komandos. Visada palaikiau kontaktą su Jean Todt ir su inžinieriais ir galiu pasakyti, kad mano santykiai su komanda tvirtesni nei anksčiau."
Dukart pasaulio čempionas nedalyvaus lememuose Malaizijo ir Japonijos DP. "Man gaila, kad negalėsiu padėti komandai, tačiau aš noriu lenktyniauti, o važiuoti į etapą nelenktynaiuti man sukels dar didesnį skausmą."
Scuderia Ferrari-Marlboro tęs darbą pasiruošiant Malaizijos DP, su Eddie Irvine Fiorano trasoje rytoj.

Komentarai (3)
forms
| 07/19 23:15 Atsakyti
Redcar ir Mobil 1>>>>>Lengva kalbėtis kai jau 5 metai praėjo!!!! O 99-aisiais komentuot nebuvo galima??? Gaila!!!

Mobil 1
| 06/20 15:08 Atsakyti
Redcar >>> kaip tu atspejai? :D
Redcar
| 01/12 01:11 Atsakyti
Vaziuos, niekur nedings.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas