„Ferrari“ bandymuose dalyvaus septyni sportininkai

„Ferrari“ bandymuose dalyvaus septyni sportininkai
logo Sausio 23 d. 17:59, Ferrari

„Ferrari“ paskelbė, kad kitą savaitę Fiorano trasoje vyksiančiuose bandymuose dalyvaus septyni sportininkai, tarp kurių bus Carlosas Sainzas ir Mickas Schumacheris.

Dar praėjusių metų gale „Ferrari“ atstovai buvo užsiminę, kad ketina surengti bandymus, kuriuose dalyvaus buvęs „McLaren“ pilotas.

„Ferrari“ patvirtino, kad kitą savaitę surengs bandymus, kurie truks 5 dienas. Jų metu bus naudojamas 2018 metų SF71H bolidas.

C. Sainzas su naująja komanda viso dirbs pusantros dienos - trečiadienį ir ketvirtadienį iki pietų. Nors pilotuos seną bolidą, ispanas turės progą apsiprasti naujoje aplinkoje ir geriau susipažinti su savo naujais inžinieriais.

Antradienį trasoje turėtų pasirodyti šį mėnesį koronavirusu užsikrėtęs, bet jau pasveikęs Charlesas Leclercas.

Bandymuose taip pat dalyvaus penki „Ferrari“ pilotų akademijos (FDA) nariai. Pirmadienį bolidu dalinsis net trys sportininkai - Giuliano Alesi, Marcusas Armstrongas ir Robertas Shwartzmanas. Pastarasis 2020 m. „Ferrari“ bolidą išbandė pernai Abu Dabyje vykusiuose bandymuose.

Kitą savaitę vyksiančiuose bandymuose dalyvaus ir FDA narys bei būsimasis „Haas“ pilotas Mickas Schumacheris. Vokietis „Ferrari“ bolidą pilotus ketvirtadienį po pietų ir penktadienį pirmoje dienos pusėje. Antroje dienos pusėje prie automobilio vairo sės Callumas Ilottas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos