„Ferrari“ bolidą pristatys vasario 11 d. (1)

„Ferrari“ bolidą pristatys vasario 11 d.
logo 2019 Gruodžio 12 d. 14:32, Pirelli

Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto įvardijo naujojo bolido pristatymo datą – jį sirgaliams ir spaudai pademonstruos vasario 11 dieną...

Mattia Binotto: „Mes pristatysime mašiną jau gana greitai. Gali būti, kad mes būsime pirmieji. Kodėl mes tai darome? Mes norime, tame tarpe ir iš patikimumo požiūrio taško, kad galėtumėm atlikti kuo daugiau stendinių bandymų. Pirmąjį „įvažinėjimą“ mes tikimės surengti vasario 8 d.

Reglamentas išlieka stabilus, taigi, nauja mašina bus dabartinės vystymo produktas. Kurdami ją, mes atsižvelgėme į šių metų patirtį, todėl ji turės pakankamai didelę prispaudžiamąją jėgą ir, atitinkamai, didesnį priešpriešinį pasipriešinimą.

Mes nelaukiame, jog ji bus pati greičiausia tiesiosiose. Tokia yra koncepcija. Esmė ne tame, kad mes kopijuojame kieno nors sprendimus – mes adaptuojamės prie to, kas vyksta čempionate, taip pat prie padangų darbo, kurios kitais metais nepasikeis.

Mūsų tikslas – pasiekti kur kas didesnio padangų darbo efektyvumo, ne tiek kvalifikacijose, kuriose mes ir taip esame greiti, kiek lenktynėse, kuriose esant didesnei prispaudžiamajai jėgai, lengviau kontroliuoti jų dėvėjimąsi.

Jėgos agregatas rimtai pasikeis, net jo architektūra – visų pirma viršutinėje variklio dalyje, kurioje yra stūmoklių grupė. Nežiūrint į tai, kad reglamentas šioje srityje nesikeitė nuo 2014 metų, čia dar galima daug ko pasiekti.

Mašinos išdažymas pasiliks matinis, kadangi svorio klausimas išlieka kritinis visoms komandoms, mat kai jūs pridedate kokias nors sistemas, didinančias bolido efektyvumą, tai priveda prie svorio didėjimo“.


Komentarai (1)
CBRV
| 12/13 18:25 Atsakyti
nuslepti 4.88 kg tai ne kritiniai?:) o vat matiniai dazai, tai .........
×

TOP naujienos