„Ferrari“ boliduose – modifikuoti varikliai (41)

„Ferrari“ boliduose – modifikuoti varikliai
logo 2010 Gegužės 05 d. 08:31, Ferrari
Tarptautinė automobilių federacija (FIA) leido „Ferrari“ modifikuoti variklius siekiant užtikrinti motorų patikimumą. Atnaujinti agregatai bus naudojami jau šio savaitgalio Ispanijos GP lenktynėse.
Nors oficialiai „Ferrari“ variklių gedimų priežastys ir atlikti pakeitimai nebuvo atskleisti, manoma, kad problema buvo susijusi su pneumatinių vožtuvų konstrukcija ir į variklį patenkančio oro kiekiu.
Per pirmuosius keturis šių metų „Formulės-1“ čempionato etapus italų variklių naudotojai patyrė ne vieną jų gedimą. Dėl technikos nepatikimumo lenktynių metu nukentėjo ir „Ferrari“ pilotas Fernando Alonso. Kitas variklis ispanui visiškai sugedo treniruočių metu. Ne kartą varžybų dėl motorų defektų nebaigė ir „Sauber“ komandos lenktynininkai.
Ispanijos GP lenktynių savaitgalio metu „Ferrari“ naudos ne tik modifikuotus variklius, bet ir kelias kitas naujoves. Bene svarbiausia jų – piloto valdomas ortakis, dėl kurio naudojimo kvalifikacijoje ir lenktynėse bus apsispręsta po bandymų penktadienio treniruočių metu.

Komentarai (41)


red_speed
| 2010 Gegužės 06 d. 17:19
T-Ervis > jei kas ir loja, tai tu - juk tavo darbas toks - aplot vargses senutes, kad ibauginus iskaulyt centuku .. o su mumis tokie bajeriukai nepraei - gali amsyt kiek nori, centuku negausi : )))
T-Ervis
| 2010 Gegužės 06 d. 10:25
ferrari>schumi >> Tai kad loja kaip balonkės ferrari fanukai...kada juos papizdavoji.Nepatinka jums grįžtamasis ryšys...ar apsimetate kad nežinote ką tai reiškia.
minardi
| 2010 Gegužės 06 d. 08:42
BigUns> tai mano megstama legendine komanda
Ferrari>Schumis
| 2010 Gegužės 05 d. 21:03
oi kaip loja antiferraristai , net juokas jima , jei norit zinot antiferraristai kad Ferraris ne galinguma nori padidinti nes kas is to jei padidins galinguma jei varikliai neatlaiko , jie daro patikima varikli , visai didelis skirtumas nei Renault , nes jie tai tikrai didino galinguma :)
zonker
| 2010 Gegužės 05 d. 20:18
red_speedai> A.B yra musu gerbiamas Baranauskas :)
As tai uz varikliu modifikavima patikimumo kelimo atvejais. Galetu visiems leisti kas tik prasys. Juk kaip neidomu, kai kovos trasoje pasibaigia dumais...
tomkes2 gerai sakai :) tai zinai, jeigu varikliu tobulinimo taisyklese randa spragu, tai manau kiekviena komanda prikistu nagus prie galios padidinimo...
raptilia
| 2010 Gegužės 05 d. 20:18
red_speed>> ka tu tiems vaikams cia irodineji, visitek jiems smegeneles dar tokios informacijos nesugeba apdoroti, pamato uzrasa ferrari tai ir pradeda ta pacia giesme giedoti kaip ir kiekvienoj temoj... :)
red_speed
| 2010 Gegužės 05 d. 18:43
Xtremez > kas tas A.B.? ... o siap, tai ta info eina ir autoposto leidiniuose, tad nera kazkas is pirsto lauzta .. o pats FA .. na jo vietoj tai dauguma tikrai visos teisybes neklotu .. o sakytu viskas cia oki doki, ner jokiu problemu .. ar tu manai, kad FA dabar turi sviesiai tiesiai rezti - sssss .. tie ferru varikliai, jauciuosi vienisas, tik gerai, kad ferru garziukyje lempos prie lubu gerai priverztos ...
Xtremez
| 2010 Gegužės 05 d. 18:39
red_speed> sakai tai ka zino Alonso yra tas pats ka zino A.B.? Argi nejuokinga rasant tokias nesamones? :)))
tomkes2
| 2010 Gegužės 05 d. 18:29
Matau, kad pusė čia besilankančių nežino taisyklių. yra leidžiamas variklio tobulinimas iššimtiniais atvejais, kai norima pagerinti patikimumą ar ekonomiškumą. Aišku tada „netyčia" pakyla ir galia. Bet tokius tobulinimus atliko ne tik Ferrari, bet ir kitos komandos...
red_speed
| 2010 Gegužės 05 d. 18:19
Ficuzo > prisimink pernai metu istorija su renuskiu varikliai montuotais RB .. ruko smagiai .. o va pas renuskes neruko ... tai kad auto dizainas labai itakoja variklio darba, o ferrai savo auto labai zenkliai pakeite, tad cia ir gali buti priezastis kad siemet ferrai ruksta ...
×

F-1.lt pulsas