„Ferrari“ dairosi į D. Ricciardo ir V. Bottą? (6)

„Ferrari“ dairosi į D. Ricciardo ir V. Bottą?
logo 2019 Liepos 06 d. 12:44, Renault Sport

Praėjusio lenktynių savaitgalio Austrijoje metu „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto pažymėjo, kad abu „Ferrari“ lenktynininkai – Sebastianas Vettelis bei Charlesas Leclercas turi pasirašytus kontraktus 2020 metams ir nemato priežasčių, kodėl reikėtų keisti komandos sudėtį.

Įprastai vasarą „Formulės-1“ gandų malūnas pradeda suktis kur kas intensyviau, todėl ir šie Binotto žodžiai nesutrukdė naujoms versijoms ir teorijoms apie kadrinius pasikeitimus, kurie galėtų įvykti kitais metais.

Pavyzdžiui, Australijos šaltiniai rašo, jog „Ferrari“ ekipoje galėtų iškilti susidomėjimas Danieliu Ricciardo bei Valtteri Bottu, jei Sebastianas Vettelis vis dėlto nuspręstų užbaigti savo karjerą šių metų pabaigoje.

Suprantama, jog kol kas nėra jokio rimto pagrindo kalbėti apie tai, kad keturiskart pasaulio čempionas žada užbaigti karjerą, tačiau pasklido gandas, kad „Ferrari“ nori apsidrausti ir per tarpininkus jau pradėjo pokalbius tiek su D. Ricciardo atstovais, tiek ir su suomių piloto vadybininkais.

Danielis turi su „Renault“ pasirašytą dviejų metų sutartį, tačiau australų leidinys „Auto Action“ rašo, kad kontrakte yra punktas, numatantis jo nutraukimą tuo atveju, jei sportininkas gautų pasiūlymą iš „Mercedes“ ar „Ferrari“.

Tačiau Ricciardo, regis, tiki prancūzų koncerno gamyklinės komandos ateitimi ir nesiruošia su ja išsiskirti, bent jau artimiausiu metu.

Valtteri Botto situacija visai kitokia: „Mercedes“ turėjo iki liepos 1 d. teisę pasinaudoti papildoma sutarties sąlyga dėl jo paslaugų šiai komandai 2020 metais, bet ekipa to nepadarė, todėl faktiškai Valtteri dabar yra laisvas agentas ir gali derėtis su bet kuria komanda. Tačiau svarbu pridurti: „Mercedes“ pasielgė būtent taip ne todėl, kad nenori tęsti bendradarbiavimo su suomių lenktynininku, o norėdama kuo ilgiau išsaugoti manevro teisę. Spėjama, kad suomiui pasakė, jog galutinį atsakymą jis gaus iki rugpjūčio pabaigos.

Kartu nėra jokių abejonių dėl to, kad Valtteri yra idealus komandos draugas Lewisui Hamiltonui: abu pilotai puikiai sutaria ir komandos viduje nėra priešpriešos, kuri būdavo Nico Rosbergo laikais.

Beje, neatmestina, jog „Mercedes“ palaipsniui praranda domėjimąsi Estebanu Oconu, kadangi ekipai labai didelį įspūdį daro George‘o Russello darbas prie gana lėtos „Williams“ mašinos vairo.  „Mercedes“ yra manoma, kad britui derėtų dar vieną sezoną praleisti kokioje nors kitoje komandoje, įgauti daugiau patirties, o po to ateiti į „Mercedes“.

Labiausiai tikėtina, kad Bottas vis dėlto pratęs savo pasirodymus „Mercedes“, o Vettelis – „Ferrari“, tačiau Maranelle buvo imtasi žingsnių, jog italų komanda neliktų be aukšto lygio lenktynininko 2020 metais, todėl Ricciardo ir Bottas yra pirmieji tariamame galimų kandidatų sąraše.


Komentarai (6)
Rasak
| 07/06 16:30
Na, mane labiausiai stebina, kai komandos bando įtraukti kuo jaunesnius pilotus iš kitų čempionatų... Ar tikrai F-1 to reikia????? Pvz. matėm VER pirmus du debiutinius sezonus... Teisėjai turėtų būti "sutraukti bedarantys"... Netiesa?????
Misiulis
| 07/06 15:57
Nu as nesuprantu Botto kandidaturos. Ale tures Leclerca kaip No1 ir tobula No2 Botta? Nebent tik taip, ale tikrai kaip no3 stiprus pilotas, nekeliantis per daug problemu, kai reikia padirbet komandos labui. Nes dabar tiek SV tiek LC abu nori alfom but ir panasu vienas kitam vargiai padet nori, kaip vetteliui buvo su Webberiu.
ddt
| 07/06 15:15
Rimvydas Rozenas_2
07/06 13:55

Dar Kubic atsilaisvins-kaž juo nesidomi? :/

Jei Williams tikrai domisi Renault varikliais, Kubica turetu tureti visai stipru sansa likti ten ir kitais metais. Ypac jei lenku naftininkai ir toliau sodriai svaistysis pinigais uz leciausia turbut istorijoje F1 lenktynininka (imant statistika uz sezona).
RBR
| 07/06 14:25
Leclerc+Ricciardo atrodo daug stipriau nei Leclerc+Bottas, todel sie gandai greiciausia sklinda is suomio stovyklos, kad paspausti Mercedes del sutarties pasirasymo:) o kas liecia Ocona, tai vyrukas gali stipriai pralosti del savo arogancijos. Jei jo Renault neims, praktiskai gali pamirsti apie karjera formuleje1. Reikejo senai nutraukti visus rysius su Mercedes. Siemet butu vieta ToroRosso garantuota, o viduryje sezono ir Gasliu RedBullyje pakeisti galejo. Bet per daug prisisvajojo apie cempiono titulus su Mercedes ir saldziu zodziu is Totto prisiklause:)
Rimvydas Rozenas_2
| 07/06 13:55
Dar Kubic atsilaisvins-kaž juo nesidomi? :/
Loyal to Ferrari
| 07/06 12:58
,,Danieliumi" lol. O tai Valterijus jau negali būt?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas