„Ferrari“ dalį „vengriškų“ naujienų atsiveš dar į Austriją (9)

„Ferrari“ dalį „vengriškų“ naujienų atsiveš dar į Austriją
logo 2020 Liepos 06 d. 21:57, Ferrari

Ferrari“ atnaujintą aerodinaminį paketą žadėjo atsivežti į trečią etapą Vengrijoje, tačiau šiandien komanda patvirtino, kad dalis šių naujienų SF1000 bolide atsiras jau šį savaitgalį – per Štirijos GP etapą.

„Ferrari“ spaudos tarnyba cituoja „Ferrari“ kompanijos vykdomąjį direktorių Louisą Camilleri, kuris patvirtino savo pasitikėjimą komandos vadovu Mattia Binotto.

„Vakar Austrijoje Charlesas surengė puikų šou, pademonstruodamas savo sugebėjimą išnaudoti bet kokį šansą, kaip tai buvo lenktynių pabaigoje ir mokėjimą aplenkti kur kas greitesnius sportininkus, - kalbėjo L. Camilleri. – Jis dar kartą patvirtino savo talentą ir ryžtą ginti Skuderijos spalvas, nors jis neprivalo nieko įrodinėti.

Gaila, kad Sebastianas nesugebėjo parodyti geriausių savo savybių dėl to, kad jam buvo nekomfortiška prie mašinos vairo dėl jos balanso. Mes analizuojame telemetriją, norėdami surasti priežastis. Mes žinome, kad priekyje mūsų laukia daug darbo – dabartinės pozicijos neatitinka tų, kuriose turėtų būti „Ferrari“ ir mes privalome nedelsiant į tai sureaguoti.

Akivaizdu, kad komanda privalo pridėti visomis kryptimis. Vienintelis sprendimas – reaguoti į problemas ir aš džiaugiuosi skubia reakcija ir Mattia bei komandos darbu. Kalba ne vien apie tai, kad jau šiandien į trasą reikia atsivežti tai, kad yra suplanuota rytoj, bet ir forsuoti bolido modernizacijos programą artimiausioms lenktynėms.

Tai yra atsakymas komandos, kuri yra vieninga ir, pasiraitojusi rankoves, sprendžia problemas, o nesiskundžia jomis. Mes dabar esame ilgalaikio plano naujojo ciklo pačioje pradžioje. Jokios nesėkmės nepakeis mūsų kurso ir aš esu įsitikinęs, kad Mattia ir komanda išspręs šias problemas“.

 


Komentarai (9)
egis01
| 07/07 18:10 Atsakyti
o į ta paketą ieina naujas draiveris vietoj suktuko ?
Black_Death
| 07/07 10:30 Atsakyti
maxpower
07/06 23:14

Ilgalaikio plano? Neuzilgo reglamentas naujas

Dabar madinga kalbeti bet ka, net jei ir nesupranti, svarbu savo kalboje tureti graziu zodziu. Baisu bet taip yra..
Lewa
| 07/07 09:41 Atsakyti
Jonaitis
07/07 08:25

Gali su tuo aero daryt ka nori nepades, akivaizdu kad didzioji dalis bedu kyla del vargano motoro.

Gal tai motoro update.. :)
Senas_Kareivis
| 07/07 09:11 Atsakyti
Tai kuriuos čia kur kas greitesnius Leclerc aplenkė? Lando ir nuzulintom padangom Perez? Talentas, nieko nepridursi. Aišku kad dabartinės pozicijos neatitinka tų kuriose turėtų būti - bent vienas tai tikrai per aukštai pagal tokį tempą. Normaliomis sąlygomis turbūt būtų lap'inti.
Montoya
| 07/07 08:27 Atsakyti
Vargu ar aero paketas padės, gal vėl kokį cheat'ą prasukt jiems reikėtų :D
Jonaitis
| 07/07 08:25 Atsakyti
Gali su tuo aero daryt ka nori nepades, akivaizdu kad didzioji dalis bedu kyla del vargano motoro.
333+333
| 07/07 07:53 Atsakyti
Deja bet tokiai geldai vargu ar padės kokie update nes tikrai prastai atrodo
F666
| 07/06 23:26 Atsakyti
cia kalba apie strukturinius pokycius, tik kad jie vykdomi jau visa desimtmeti ir ... galo nematyti. na neturi inzinieriai komandai vadovauti, neturi.
maxpower
| 07/06 23:14 Atsakyti
Ilgalaikio plano? Neuzilgo reglamentas naujas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas