„Ferrari“ išsikėlė tikslus šio sezono pabaigai

„Ferrari“ išsikėlė tikslus šio sezono pabaigai
logo 2020 Lapkričio 04 d. 12:00, Ferrari

Ferrari“ užsibrėžė dvigubą sezono baigties tikslą siekdama išgelbėti savo pasirodymą 2020-ųjų F-1 sezone. Šiuo metu „Ferrari“ yra ne tik šeštoje bendrosios konstruktorių įskaitos vietoje, bet yra ant slenksčio, galinčio pažymėti blogiausią komandos pasirodymą per keturis dešimtmečius F-1 istorijoje, tačiau komandos vadovas Mattia Binotto neatmeta galimybės per paskutines likusias lenktynes išplėšti iš konkurentų trečiąją vietą. 

Šiuo metu „Ferrari“ nuo trečioje vietoje esančios „Renault“ skiria 32 taškai, o nuo 4-5 vietas pasidalinusių „McLaren“ ir „Racing Point“ - 31 taškas. Paklaustas, ar trečioji vieta bendrojoje konstruktorių įskaitoje vis dar yra komandos taikiklyje, Binotto sakė:

„Be abejo, mes bandysime kovoti dėl trečiosios vietos, bet jeigu pažvelgsite į Imolos rezultatus, suprasime, kad kova bus atkakli iki paskutinio šio sezono lenktynių rato. Mes patobulinome savo bolidą ir tie patobulinimai veikia, todėl mes turime galimybę kovoti.“

„Ferrari“ problema yra ta, kad taškus komandai dažniausiai pelno tik vienas pilotas, nes keturiskart F-1 čempionas Sebastianas Vettelis visą sezoną nedemonstruoja tenkinančių rezultatų ir, atrodo, yra pasirengęs paženklinti šį pasirodymą kaip prasčiausią per visus 13 savo sezonų F-1. 

Priešingai nei komandos draugas, Charlesas Leclercas demonstruoja puikų tempą, dažnu atveju aukštesnį realių „Ferrari“ galimybių, ir šiuo metu užima 5-ąją vietą lenktynininkų įskaitoje vos 10-čia taškų atsilikdamas nuo australo Danielio Ricciardo.

Reikia pridurti, kad dėl ketvirtosios vietos laukia įnirtingas trijų lenktynininkų mūšis, nes „Racing Point“ pilotas Sergio Perezas nuo jaunojo monakiečio atsilieka vos 3 taškais ir yra pasiruošęs aršiai kovai, kad galėtų įrodyti savo vertę ir užsitikrinti kontraktą 2021-ųjų metų sezonui. 

Paklaustas, ar Ricciardo įveikimas yra jo šio sezono tikslas, Leclercas atsakė užtikrintai: „Tai tikrai yra mano tikslas. Pirmųjų trijų (Hamiltono, Botto, Verstappeno) pavyti nepavyks ir tai yra nerealu, atsižvelgiant į mūsų galimybes, net jei menka teorinė galimybė egzistuoja. Būkime realistai - ketvirtoji vieta būtų puikus pasiekimas ir aš darysiu absoliučiai viską, kad iškovočiau tą vietą, nors bus labai sunku.“

Šalia šių dviejų iškeltų tikslų  -  kovoti dėl trečiosios vietos konstruktorių įskaitoje ir ketvirtosios individualioje - galėtume pridėti ir trečią, per kelias artimiausias savaites (nelaukiant F-1 sezono pabaigos) paskelbti, kurį iš „Ferrari“ akademijos jaunųjų talentų paaukštins ir „pasodins“ į F-1 bolido kokpitą. 


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas