„Ferrari“ laukia sunkūs laikai (25)

„Ferrari“ laukia sunkūs laikai
logo 2017 Spalio 11 d. 06:00, Pirelli/LAT Images

Likus keturiems etapams iki sezono pabaigos Sebastianas Vettelis nusileidžia Lewisui Hamiltonui 59 taškais asmeninėje įskaitoje ir kad Vettelis galėtų iškovoti pasaulio čempiono titulą jam reikia aplenkti savo varžovą visose likusiose lenktynėse ir tikėtis Lewiso nesėkmių, bet pagal statistiką per praėjusius metus viskas buvo atvirkščiai.

JAV GP etapo „Ferrari“ nelaimėjo nuo 2006 metų, kai dar lenktynės vyko Indianapolyje, o Ostine šios komandos pilotai nebuvo pakilę aukščiau trečios vietos ir neblizgėjo kvalifikacijose.

Meksikoje „Ferrari“ nefinišavo trejetuke nuo 1990 metų, kuomet iškovojo pergalingą dublį. Po to komandą persekiojo patikimumo problemos, o pernai „raudonųjų“ pilotai užėmė 5 ir 6 vietas.

Brazilijoje „Ferrari“ lenktynininkai reguliariai pakildavo ant podiumo, bet paskutinį kartą laimėti lenktynes pavyko Felipei Massai 2008 metais.

Abu Dabyje „Ferrari“ pilotai niekada nelaimėjo, bet keletą kartų užlipo ant podiumo.

„Mercedes“ pilotai pastaruosius trejus metus dominavo visos trasose, o 2016 metais Ostine, Meksikoje, Brazilijoje ir Abu Dabyje nugalėjo Lewisas Hamiltonas.

Komentarai (25)


Ayrtonas Senna
| 2017 Spalio 13 d. 11:47
gali pamiršti šiemet ferariai titulą.........
Mantas M
| 2017 Spalio 12 d. 21:19
nu tavo IQ matyt kažkur mėtosi vilnios tabore:( Metamės ten - kas favoritai,kaip klepsidrinis???:DDD Nu tik tokie "tikri" alositu trydų nešėjai ir pakalikai gali "taip palaikyti" merkedesus:D Tikri jų fanai savo meilę kitaip išreiškia tikram Mercedes!!!
Francas
| 2017 Spalio 12 d. 20:19
mantaim, dabar aisku kodel ferrams nesiseka:nes ju bosu bosas su tavim vieno IQ.
siaip ateiciai, kai ruosiesi ka nors papezeti tai truputi pasiruosk, pasiskaityk kas kieno favoritai.Kaip sako Klepsidra faktai,faktai, o tryda kurios neimanoma sulaikyti.
Mantas M
| 2017 Spalio 12 d. 19:28
Donatas Darg
| 2017 Spalio 11 d. 15:55

jau senai aisku kad cempionas Hamiltonas ir ta titula laimejo deka Vetelio nesekmiu ir nebera ka cia kalbeti. Sveikinkim cempiona ir padekokim Veteliui ir Ferrari kad bent puse sezono laike intriga ir idomiau ziureti lenktynes buvo. Aisku butu smagiau kad ta intriga butu islikusi ir paskutiniu lenktyniu. Jei ne Vetelis tai net nebutu ka ziureti. Bottas ? Manau jo karjerai jau ate. Nebeidomus jis jau niekam. Va Verstapenas dar daug ka parodysit ateityje.

Jie padėkos Ferrari ir Vet,nors jie pakėlė intrigą,ko senai nebuvo??? Greičiau nuo tilto žemyn galva nušoks:D Troliai grįžę po darbo į savo požemius paraudusiom akim toliau trolina,tik gaila,kad jie nesupranta,kad yra troliai...:))) O trolių taboro vadas klepsidra toliau veda savo begalvius klapčiukus paskui save, su Francu frontaviku (laikančiu frontą matyt prie parduotuvės) priešakį:)Bet va klausimas:kur dingo meilė alonso ir atsirado tokia didelė meilė merkedesam??? Čia matyt ir yra didžiausia visatos paslaptis "for ever", kaip sako mūsų mylimas klepsidriukas:)
P.s. Į meilės laiškus neatsakinėju...
Francas
| 2017 Spalio 11 d. 19:28
Labas visiems.
Klepsidra, laikyk fronta!As su tavimi!:)
karkiusai, be sansu.Tautieciai nesupranta apie ka tu!:)
karkiusas
| 2017 Spalio 11 d. 17:54
saika cia tema apie ferrari sunkius laikus ne apie alonso sunkius laikus :D susikurkit tema forume "pjautynes del alonso" ir ten pliekites :D
Klepsidra
| 2017 Spalio 11 d. 17:04
Life
| 2017 Spalio 11 d. 16:01

Alonsui tikrai skauda, nes dabar nebekovoja nei dėl pergalių, nei dėl titulų ir sėdi graudžioje 16 vietoje tame pačiame lygyje su visokiais kvyatais ir palmeriais. :)

Klausimas ar Alonsui skauda, ar jis zvengia is tokiu fanatiku, kurie pasakojo apie seimu burimus apie save, nauja Ferrari ir Mercedes nukarunavimus
Klepsidra
| 2017 Spalio 11 d. 17:03
Stinger
| 2017 Spalio 11 d. 14:05

Labai skauda, kad Alonzą išmetė ir rezultatai pagerėjo.. Belieka šikt ant Ferrari.

Sunku gincytis, kad nepagerejo - kiek titulu turi Vettelis? Kiek pergaliu iskovojo? Ciut truksta iki Alonso, bet juk ji ismete
LewisNr1
| 2017 Spalio 11 d. 16:34
Donatas Darg
| 2017 Spalio 11 d. 16:02

na ir kas kad Botas aplenks Veteli. aplenks ar neaplenks jau jokio skirtumo. koks skirtumas 2 ar 5.

Toks ir skirtumas, nes antras Vettelis yra gerbiamas ir vadinamas akivaizdžiu "Ferrari" lyderiu, o Kimis priešingai, va tau ir skirtumas tarp 2 ir 5 vietų. Faktas, kad bet kuris pilotas nori būti on top, bet sakyti, kad jokios skirtumo kurią vietą užimsi, apart pirmos, labai neteisingas požiūris. ;)
Donatas Darg
| 2017 Spalio 11 d. 16:02
na ir kas kad Botas aplenks Veteli. aplenks ar neaplenks jau jokio skirtumo. koks skirtumas 2 ar 5.