„Ferrari“ naują jėgainę planuoja atsivežti į Turkiją (4)

„Ferrari“ naują jėgainę planuoja atsivežti į Turkiją
logo Rugsėjo 21 d. 10:57, Ferrari

Jau buvo skelbta, kad iki šio sezono pabaigos „Ferrari“ planuoja pristatyti atnaujintą jėgos agregatą. Monzoje komandos vadovas Mattia Binotto kalbėjo, kad nežino konkrečios naujosios jėgainės debiuto datos, kadangi ją konstruojant inžinieriai naudoja pavojingas medžiagas, kurioms reikia atskiros homologacijos ir sertifikacijos.

Tuo tarpu vokiečių „Auto Motor und Sport“ paskelbė naujausią informaciją apie „Ferrari“ jėgos agregatą. Italų komanda tikisi, kad naujas variklis duos galios padidėjimą nuo 10 iki 15 AG. Turint galvoje tai, kad anksčiau Binotto yra sakęs, jog jų jėgainė nuo „Mercedes“ atsilieka 20 AG, toks galios padidinimas nėra jau toks mažas. Be to, variklių galingumo skirtumo sumažinimas leistų Maranello ekipai turėti daugiau šansų kovoje su „McLaren“ dėl trečios vietos Konstruktorių taurės įskaitoje.

Jei viskas vyks pagal numatytą planą, tai „Ferrari“ naują jėgainę atsiveš jau į Turkijos GP etapą, kuris įvyks spalio 8-10 dienomis. Kadangi Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas dabar jau naudoja trečiuosius vidaus degimo variklius, turbinas ir MGU-H, tai naujo agregato sumontavimas neišvengiamai reikš baudą prarandant starto pozicijas lenktynėse. Tačiau Stambulo trasoje yra įmanoma aplenkti varžovą, todėl „Ferrari“ stengsis minimizuoti šiuos praradimus.

Scuderia Ferrari Mission Winnow
Komanda: Scuderia Ferrari Mission Winnow 2021 sezono taškai: 232.5
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: SF21
Plačiau

Komentarai (4)
Andre
IP: 5f06937 | 09/23 09:08 Atsakyti
I Sochi, ne i Turkija !!!!
Null
IP: a6a1edb | 09/21 21:36 Atsakyti
Cia geriau chebra zino kada ir ka geriau atsivezti.
Lexxus
IP: 909efe4 | 09/21 11:26 Atsakyti
6 etapams..? Ir tai jei viskas bus pagal planą, neatšauks kokio. Vėlokai... o dar baudos.
mantasb027
IP: b520b18 | 09/21 11:08 Atsakyti
Na gera girdėti ir, nemanau, kad Ferrari tik tiek galios padidino variklyje
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas