„Ferrari“ Niurburgringe planuoja naudoti atnaujintą bolidą (11)

„Ferrari“ Niurburgringe planuoja naudoti atnaujintą bolidą
logo 2020 Rugsėjo 30 d. 20:50, Ferrari

Ferrari“ komanda planuoja atsivežti daugiau bolido atnaujinimų į Niurburgringą, kur po daugiau nei savaitės vyks F-1 lenktynės.

Sočyje, kur vyko varžybos praėjusį savaitgalį, ekipa taip pat naudojo atnaujintą bolidą, o jį pilotavęs Charlesas Leclercas finišo liniją kirto šeštas.

„Didelio skirtumo nepajutome. Bet remiantis surinktais duomenimis, padarėme nedidelį žingsnį į priekį. Būtent to mes ir tikėjomės. Laukiu kitų lenktynių, kuriose vėl planuojame naudoti keletą atnaujinimų“, - kalbėjo ekipos pilotas Charlesas Leclercas.

Apie tai, jog komanda atsiveš bolido atnaujinimų į Niurburgringą prasitarė ir komandos vadovas Mattia Binotto.

„Kaip minėjo Charlesas, esame paruošę keletą atnaujinimų lenktynėms Niurburgringe. Bet jie nebus dideli. Tačiau jie mums yra svarbūs. Vėliau didžiąją savo dėmesio dalį sutelksime ties difuzoriumi“, - teigė M. Binotto.

Italo teigimu, Sočyje naudoti atnaujinimai neturėjo didelės įtakos C. Leclerco rezultatams.

„Nemanau, kad tai susiję su atnaujinimais. Žinoma, jie pagelbėjo. Bet tai nebuvo pagrindinė priežastis. Rezultatui daugiau įtakos turėjo trasos charakteristika bei tai, jog mums pavyko surasti geresnį bolido balansą. Tikėkimės, kad ir kitose lenktynėse mūsų pilotai galės kovoti dėl aukštesnių rezultatų.“


Komentarai (11)
Pergalingas
IP: dbb8c6a | 10/05 17:06 Atsakyti
Gal kazkas galetu trinti tas nesamones kurias cia reklamuoja nedapistritu negaluojantys veikejai? Ar cia naujas f1.lt dukterinis saitas?
niuniu
IP: 7796dbe | 10/01 13:06 Atsakyti
"„Ferrari“ Niurburgringe planuoja naudoti atnaujintą bolidą"
Cia ne kokia filosofija, o inzinerija, taigi yra jau pasiskaiciave plius minus, kiek sis atnaujimas 0.1 sekundziu pagerins ratu iveikimo laika. Jeigu nezino kiek prides ar kirk atims, tai toks cia ir atnaujinimas
Yuzefas
IP: ea972b3 | 10/01 12:31 Atsakyti
Valio. Falo neliks. Pradės važiuoti geram lygyje
Pergalingas
IP: 1ea8fa7 | 10/01 11:31 Atsakyti
Vargiai ka keicia ju tie atnaujinimai, atsilikimas sviesmeciais nuo lyderiu
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas