„Ferrari“ nusiteikusi vėl naudoti komandinę taktiką (11)

„Ferrari“ nusiteikusi vėl naudoti komandinę taktiką
logo Vasario 24 d. 20:56, Ferrari

Ferrari“ komanda neatmeta galimybės šiemet lenktynėse vėl naudoti komandinę taktiką.

Šį mėnesį vykusio naujojo bolido pristatymo metu ekipos vadovas Mattia Binotto teigė, kad Sebastianas Vettelis ir Charlesas Leclercas 2020 m. F-1 sezoną pradės turėdami vienodas sąlygas. Tačiau praėjusią savaitę italas prasitarė, kad „aiškiose situacijose“ ekipa ketina naudoti komandinę taktiką.

„Leclercas įrodė, kad yra pasiruošęs kovoti vienodomis sąlygomis su Vetteliu. Praėjusį sezoną jis puikiai padirbėjo. Jis buvo tame pačiame lygyje kaip ir Sebastianas. Manau, kad jis įrodė, kad gali kovoti vienodomis sąlygomis“, - kalbėjo M. Binotto.

„Manau, abu mūsų pilotai žino, kad komanda yra prioritetas. Tad komandinė taktika gali būti taikoma. Nesakau, kad jie galės laisvai kovoti, kad nebus komandinės taktikos. Tad ekipos naudai komandinė taktika gali būti naudojama. Tačiau situacija turi būti aiški.“

M. Binotto įsitikinęs, kad šiemet nepasikartos Brazilijos GP situacija, kuomet abu „Ferrari“ pilotai susidūrė trasoje.

„Manau, kad praėjusiais metais puikiai pažinome vienas kitą. Supratome kaip turime elgtis, kokios taisyklės turi būti taikomos, kokie yra prioritetai. Dabar pilotai vienas kitą gerai pažįsta. Esu patenkintas diskusijomis su jais. Manau, kad dabar jie puikiai supranta kaip turi elgtis trasoje.“

Komentarai (11)


YZF
| Vasario 26 d. 13:48
Komandines taktikos naudoti nereikes. Vepla bus uz Leklerko ir be komandos pagalbos.
Laurynas Ananka
| Vasario 25 d. 22:09
bet kuri komanda niekada nepasiekia gerų rezultatų su dvejais čempionais.Mersai su buliais tai gerai žino,bet kas ten per kaušai sėdi pas ferus ir niekaip jie tokio paprasto dalyko nenori suprasti.Juk visas pasaulis matė kaip Vetelis gyveno su Weberiu,su Raikonenu,visiems senai aišku,kad toks pilotas niekada nieko nepraleis į priekį ir blogiausiu atveju uždaris vartus taranuodamas,kaip tai ne karta yra buvę.Leclerkas irgi žino savo kaina ir taip pat nenuleis ragų,tad ferai su tokiais kontraktais pasidarė sau problemas ateityje.Raudonieji surinktu daugiau taškų išmetę Vetelį ir pasilike Raikoneną arba bet kurį kitą kompetetingą ir kompromisinį pilotą,nereikėtu laužyti galvą apie taip vadinamą "komandinę taktiką",kurią mokėjo naudoti gal tik Arribavene.
kamasolis
| Vasario 25 d. 19:41
Jeigu siais metais Veteliui bolidas tiks. Tai ir jokios komandines taktikos nereikes.
evbi
| Vasario 25 d. 18:21
RSFerrari
| Vasario 25 d. 09:53

Komandinę Ferrariam naudot verta nebent Lec stumiant į priekį. Užgesusį šviesuolį kelti beprasmiška, jis jau pavėsyje ir jei pernai krovėsi nuo naujoko, tai tikėtis stebuklingo "nušvitimo" nereikėtų. Žiūrint istoriškai, kai senbuvis, kad ir čempionas, kraunasi nuo naujoko - tai visada būna pabaigos pradžia.

Pasidariau screenshotą. Jei bus kitaip, sezono gale įkelsiu, tik tu jau būsi žvejyboj ir nematysi. Jei bus taip, kaip čia sapalioji, pripažinsiu, jog buvai teisus.
RSFerrari
| Vasario 25 d. 09:53
Komandinę Ferrariam naudot verta nebent Lec stumiant į priekį. Užgesusį šviesuolį kelti beprasmiška, jis jau pavėsyje ir jei pernai krovėsi nuo naujoko, tai tikėtis stebuklingo "nušvitimo" nereikėtų. Žiūrint istoriškai, kai senbuvis, kad ir čempionas, kraunasi nuo naujoko - tai visada būna pabaigos pradžia.
fasten
| Vasario 25 d. 07:41
Lec ne apie Vet reikia galvoti, o pačiam tobulėti. Šie metai apspres jo statusą ir vietą komandoje.
tribeca
| Vasario 25 d. 07:35
Binotto gali sneketi ka tinkamas, bet po to kai Vettelis sulauze susitarima jis nebevalde komandos ir tai galutinai buvo uztvirtinta po Brazilijos GP, abejoju kad kas pasikeite nes Leclerkas turejo pajusti savo didesne verte sioje organizacijoje ir neprades uzsileidinet, o jei ivyktu konfliktas su vadovu ji su dziaugsmu ir didesne alga pagriebtu kitos top komanmdos kas visiskai nepasakytina apie Veteli, taip kad pernykscio sezono pradzios "komandine" taktika kai Leclerkas buvo numetamas keliomis pozicijomis zemyn kad Vetelis pakiltu viena aukstyn tikrai nesviecia.
Senas_Kareivis
| Vasario 25 d. 01:53
Multi 21 prisiminus - kokia ten šalta galva ir pažinimas :)
Ovidijus Orenta2192940027422734
| Vasario 24 d. 22:34
Oi vien dėl Vetel ir Leclerc dvikovų verta laukti sezono. Laukiu su nekantrumu.
mariusis
| Vasario 24 d. 21:26
Che, kad tik nereiktų šiais metais per naują vėl pažindintis :)
×

F-1.lt pulsas