„Ferrari“ planuoja naują automobilį pristatyti vasario mėnesio viduryje

„Ferrari“ planuoja naują automobilį pristatyti vasario mėnesio viduryje
logo 2021 Gruodžio 22 d. 17:18, Pirelli

Ferrari“ komanda planuoja savo naujausią automobilį pristatyti kitų metų vasario mėnesio viduryje, prieš prasidedant F-1 bandymams Barselonoje, Ispanijoje.

Bolidai kitų metų sezonui kuriami pagal naują reglamentą, kuris turėjo įsigalioti šiemet, bet dėl pandemijos buvo atidėtas metams.

Kitąmet „Ferrari“ sieks pagerinti savo 2021 m. rezultatus, kai po prasčiausio per 40 metų sezono šiemet pasirodė geriau ir užėmė trečiąją vietą, iškovojo penkias prizines ir dvi „pole“ pozicijas.

Kalbėdamas kasmetiniame „Ferrari“ kalėdiniame renginyje, komandos vadovas Mattia Binotto atskleidė pirmąją informaciją apie kitų metų automobilį, patvirtindamas planus, kad jis bus pristatytas vasario mėnesio viduryje.

„Automobilis bus pristatytas vasario viduryje. Dėl datos dar nenusprendėme. Vasario 16-18 d. - tokia bus data. Galutinai tai bus suderinta per artimiausias savaites.“, - sakė M. Binotto.

Italas pridūrė, kad „Ferrari“ dar neapsisprendė dėl naujojo automobilio pavadinimo, tačiau pasidžiaugė, kad viskas vyksta pagal planą.

„Žinome, kad neturime jokio atskaitos taško. Tai sunkiausia, neturime jokių orientyrų, nežinome kas vyksta su kitais. Tačiau man svarbiausia, kad mes siekiame savo tikslų ir viskas vyksta pagal planą. Mes žinome, kad naujas reglamentas mums yra didelė galimybė.“

„Šiemet buvo nustatytas biudžeto limitas, kuris kitais metais bus dar griežtesnis, o tai vėlgi didelis iššūkis. Tačiau dėl viso to turiu pasakyti, kad komanda yra gerai organizuota ir mano nuomone, dirba sunkiai ir stipriai.“

Šių metų gale baigiasi pagrindinio rėmėjo „Mission Winnow“ sutartis - kampanijos, priklausančios ilgamečiam partneriui „Philip Morris International“.

Naujausiame 2022 m. sezono dalyvių sąraše „Ferrari“ buvo įrašyta tik kaip „Scuderia Ferrari“, šiemet lenktyniavusi kaip „Scuderia Ferrari Mission Winnow“ ir  ant savo automobilio naudojusi žalią „Mission Winnow“ ženklą.

„Manau, kad yra daugybė galimybių, kuriose galime su jais bendradarbiauti ir laikyti juos partneriais. Šiuo metu vis dar su jais kalbamės. Tikimės, kad jie ir toliau išliks stipriais partneriais. Tačiau tam prireiks dar kelių dienų ir savaičių. Šiuo metu nelabai ką galiu pranešti.“

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 169
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos