„
Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo dar kartą dėl savo komandos nesėkmių šiame „Formulės-1“ sezone apkaltino padangų tiekėją „Bridgestone“.
Dienraštis „Gazzetta dello Sport“ rašo, kad Italijos industrijos asociacijos posėdyje, kreipdamasis į stabdžių gamintoją „Brembo“ L. di Montezemolo pareiškė: „Jei mūsų padangos veiktų taip gerai, kaip stabdžiai, nugalėtume visose lenktynėse“.
Japonų kompanija jau kiek anksčiau atsisakė veltis į žodinį konfliktą su „Ferrari“ prezidentu ir teigė, kad siek dar glaudesnio tarpusavio bendradarbiavimo, kas turėtų padėti sugrąžinti šiai sąjungai sėkmę.