„Ferrari“ renkasi iš F. Massos ir R. Kubicos?

„Ferrari“ renkasi iš F. Massos ir R. Kubicos?
logo 2010 Balandžio 26 d. 14:24, Ferrari
Nors sklando gandai, kad „Ferrari“ komanda netrukus pratęs sutartį su Felipe Massa, tačiau kartu vis garsiau kalbama, jog ekipa svarsto galimybę į savo gretas privilioti Robertą Kubicą, rašo britų „The Guardian“.
Brazilo kontraktas su „Scuderia“ baigiasi jau po šio sezono ir kol kas nėra aišku, ar jam pavyks likti italų komandoje. Panašu, kad viskas priklauso ne tik nuo lenktynininko rezultatų, bet ir nuo to, kaip jam pavyks sutarti su troškimo lyderio pozicijoje įsitvirtinti neslepiančiu ir tai veiksmais grindžiančiu Fernando Alonso.
Iš „BMW Sauber“ į „Renault“ perėjęs Robertas Kubica, tuo tarpu, šiemet stebina puikiais rezultatais, nors vairuoja ne itin greitą bolidą. Per pirmąsias ketverias lenktynes lenkas jau surinko 40 taškų ir visai nedaug atsilieka nuo čempionato lyderių. Be to, šis pilotas yra laikomas vienu artimiausių F. Alonso draugų sportininkų tarpe.
Jei F. Massa netektų vietos „Ferrari“ komandoje, manoma, kitąmet jis užimtų R. Kubicos vietą „Renault“ arba būtų pakviestas į „Red Bull“, jei ten, kaip spėjama, karjerą iš tiesų baigs Markas Webberis, o ralyje šiuo metu lenktyniaujantis Kimi Raikkonenas nepanorės užimti šio vietos.
Ką, jūsų nuomone, „Ferrari“ komanda turėtų pasirinkti F. Alonso partneriu 2011 m. sezonui? Atsakykite į šį klausimą apklausoje dešiniajame viršutiniame puslapio kampe.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821