„Ferrari“ renkasi iš F. Massos ir R. Kubicos? (56)

„Ferrari“ renkasi iš F. Massos ir R. Kubicos?
logo 2010 Balandžio 26 d. 14:24, Ferrari
Nors sklando gandai, kad „Ferrari“ komanda netrukus pratęs sutartį su Felipe Massa, tačiau kartu vis garsiau kalbama, jog ekipa svarsto galimybę į savo gretas privilioti Robertą Kubicą, rašo britų „The Guardian“.
Brazilo kontraktas su „Scuderia“ baigiasi jau po šio sezono ir kol kas nėra aišku, ar jam pavyks likti italų komandoje. Panašu, kad viskas priklauso ne tik nuo lenktynininko rezultatų, bet ir nuo to, kaip jam pavyks sutarti su troškimo lyderio pozicijoje įsitvirtinti neslepiančiu ir tai veiksmais grindžiančiu Fernando Alonso.
Iš „BMW Sauber“ į „Renault“ perėjęs Robertas Kubica, tuo tarpu, šiemet stebina puikiais rezultatais, nors vairuoja ne itin greitą bolidą. Per pirmąsias ketverias lenktynes lenkas jau surinko 40 taškų ir visai nedaug atsilieka nuo čempionato lyderių. Be to, šis pilotas yra laikomas vienu artimiausių F. Alonso draugų sportininkų tarpe.
Jei F. Massa netektų vietos „Ferrari“ komandoje, manoma, kitąmet jis užimtų R. Kubicos vietą „Renault“ arba būtų pakviestas į „Red Bull“, jei ten, kaip spėjama, karjerą iš tiesų baigs Markas Webberis, o ralyje šiuo metu lenktyniaujantis Kimi Raikkonenas nepanorės užimti šio vietos.
Ką, jūsų nuomone, „Ferrari“ komanda turėtų pasirinkti F. Alonso partneriu 2011 m. sezonui? Atsakykite į šį klausimą apklausoje dešiniajame viršutiniame puslapio kampe.


Komentarai (56)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
niukas
| 04/30 15:50 Atsakyti
manau, kad lenkas vaziuos uz raudonuosius...
Dune
| 04/30 13:43 Atsakyti
geriau ANTAKI ismeta!!!!
Tarzanas
| 04/28 23:11 Atsakyti
Manau Kubica Ferariams tikrai būtų geriausias pasirinkimas, nes jis proto turi :), o ne taip kaip tie karštakošiai pietiečiai mąsto.... tipo "jei man pasisekė priekyje atsidurti, tai kad ir kaip greičiau važiuojančio komandos draugo į priekį nepraleisiu" :D
gonscikas
| 04/27 20:00 Atsakyti
Visą gyvenimą sirgau ir toliau sirgsiu už Ferrari, bet pastaraisiais metais labai nuvilia tai, kokius lenktynininkus renkasi komanda. Raikonenas, Alonso, dabar apie Kubicą kalbos prasidėjo. Įsivaizduoju komandą Alonso, Kubica. Kažkokia išsigimusi Ferrari...
love..ss.
| 04/27 19:14 Atsakyti
dnks- Tū čia nevaryk ant Massioko, vat aš jo tikiū, ir tikraj žinau, kad jis manęs neapvils, ir kajp feniksas atsikels iš pelenū, ir tada tau parodys: ;P
love..ss.
| 04/27 19:03 Atsakyti
Tomukaj- Taj ir būs, patikėk, bu niek nenorėtū kad Massytė sezone tupėtū ne Ferrari komoj.....;(
svayux
| 04/27 17:02 Atsakyti
wialnias> pasakei savo pozicija is exBMW komandos fano puses, kurioje dalyvavo Kubica. Dabar seki jo karjera. Nieko neturiu pries Alonso kai sakai, kad viskas kas susije su Alonso - tas neigiama. Bet jis buvo much kvykeresnis uz savo buvusius komandos draugus ir tiek, buvo pateptas, jei ne, tai pats pasitepdavo, kaip kad Kinijoj, Vengrijoj. Viskas normalu, Fernando turi geriausius teammate'us ir tobulai sutaria. Kas liecia MS, nera taip, kad kaip fanas pateisinciau viska, ka padare lenktyniaudamas ir tebelenktyniaudamas formulej, bet bukit saziningi priimti faktus ir kritika is blogosios puses apie FA. Turbut tik kokius keturis etapus matysim dar Fernando nesijaucianti vienisa, o veliau manau matysim tikruosius draugystes apsireiskimus su Massa, Kinijoj tebuvo daigeliai, bet neturetu kilt bedu - Santanderis isgelbes ir cia :) Pazanga matom, jau du pirstai apdrausti. Iki sezono pabaigos gal ir visi 21 bus apdrausti, nes mazu nesekmingas asmeninis gyvenimas dar gali itakoti blogus rezultatus, kaip ir krentancios lempos. Yra daug veiksniu, tik jus nieko nesuprantat. Santanderis supranta, kimis butu blogesnis draugas nei Massa :)
kamikaze ops
| 04/27 14:09 Atsakyti
massa
Tomukas
| 04/27 11:42 Atsakyti
Massa+Kubica tai būtų puikus sezonas. O Antakį atgal į Renuškes, ir visi patenkinti :)
zexel
| 04/27 11:24 Atsakyti
Kažkaip man šviečiasi, kad jie draugai kol skirtingose komandose. pereitų Kubica į ferus, prasidėtų pilotų varžymasis tarpusavyje ir pasibaigtų visos draugystės.
×

TOP naujienos