„Ferrari“ Sočyje naudos atnaujintą jėgainę

„Ferrari“ Sočyje naudos atnaujintą jėgainę
logo 2021 Rugsėjo 22 d. 21:12, Ferrari

„Ferrari“ paskelbė, kad Sočyje, Rusijos GP metu, naudos atnaujintą hibridinę sistemą, kuri bus sumontuota Charleso Leclerco bolide. Tai reiškia, kad sportininkas lenktynes turės pradėti iš rikiuotės galo.

Per vasaros pertrauką „Ferrari“ atskleidė, kad planuoja žengti „reikšmingą žingsnį“ savo jėgainės pajėgumo srityje.

Pagal galiojančias taisykles, komandoms leidžiama per metus atlikti po vieną kiekvieno jėgainės komponento specifikacijos atnaujinimą.

Anksčiau „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto teigė, kad komanda atnaujintą hibridinę sistemą naudos tik po Italijos GP, kuris vyko šio mėnesio pradžioje.

Manoma, kad atnaujintos hibridinės sistemos galios padidėjimas bus mažesnis nei 10 AG, tačiau tai bus nedidelis postūmis kovoje su „McLaren“ dėl trečiosios vietos konstruktorių įskaitoje.

Šiandien „Ferrari“ atskleidė, kad C. Leclercas Sočio trasoje naudos atnaujintą jėgainę. Tai reiškia, kad sportininkas turės lenktynėse startuoti iš rikiuotės galo.

Kitas „Ferrari“ pilotas Carlosas Sainzas turės palaukti, kol gaus atnaujintą jėgainę. „Ferrari“ visuomet taip planavo, kad abu jos lenktynininkai nepradėtų tų pačių lenktynių iš rikiuotės galo. O C. Leclercui šį kartą suteikta pirmenybė, nes būtent jo bolidas buvo stipriai apgadintas Vengrijos GP lenktynėse įvykusios avarijos metu.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 169
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos