„Ferrari“ vadovo poste norėjo matyti C. Hornerį (2)

„Ferrari“ vadovo poste norėjo matyti C. Hornerį
logo 2022 Lapkričio 29 d. 17:15, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Ferrari“ komanda seniai norėjo pakeisti Mattią Binotto ir dėl vadovo posto kalbėjosi su kitų komandų vadovais, bet dauguma jų atsisakė italų pasiūlymo.

Šiandien buvo oficialiai paskelbta, kad minėtasis M. Binotto vis dėlto paliks komandos vadovo postą. Specialistas priėmė sprendimą atsistatydinti ir šis jo noras buvo patenkintas.

„Ferrari“ dabar ieško naujo vadovo, o realiausiu kandidatu užimti atsilaisvinusį postą įvardijamas „Alfa Romeo“ ekipos vadovas Fredericas Vasseuras.

Vokiečių „Auto Motor und Sport“ skelbia, kad į naujo vadovo paieškas „Ferrari“ buvo pasinėrusi dar šių metų pradžioje. Teigiama, kad italai kreipėsi į „McLaren“ bei „Red Bull“ vadovus Andreasą Seidlą ir Christianą Hornerį. Tačiau jie abu italų pasiūlymą atmetė. Tad M. Binotto komandoje liko dar vienam sezonui.

Tai, jog stiprių komandų vadovai atsisako pereiti į „Ferrari“, daug ką pasako apie situaciją italų ekipoje.

Supratęs, kad nebeturi palaikymo ir visiško pasitikėjimo iš valdžios atstovų, M. Binotto nusprendė trauktis, o „Ferrari“ valdžia tokį sprendimą palaimino.

Dabar realiausiu kandidatu užimti jo vietą yra laikomas F. Vasseuras, kurį sieja glaudūs ryšiai su „Ferrari“ lenktynininku Charlesu Leclercu.

Gali kilti klausimas, kodėl F. Vasseuras teigiamai vertina pasiūlymą vadovauti „Ferrari“ ekipai, kai kiti vadovai tokio pasiūlymo atsisakė? Dabar prancūzas vadovauja „Alfa Romeo“ komandai. Tačiau po kelių metų jis gali būti priverstas palikti ekipą, kai ją į savo rankas perims „Audi“. Tad panašu, jog specialistas, net ir žinodamas, kad bus keliami daug didesni tikslai, o pečius slėgs daug didesnis spaudimas, nusprendė surizikuoti. Tačiau sutartis dar nėra pasirašyta.

Nuo 2008 m., iš vadovo posto pasitraukus Jeanui Todtui, „Ferrari“ pakeitė keturis vadovus: Stefano Domenicalį, Marco Mattiaccį, Maurizio Arrivabenę, o dabar ir Mattią Binotto.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
wowza
IP: bd1da40 | 11/29 23:19 Atsakyti
Lolol
11/29 17:28

Dar vienas patvirtinimas tai sąmokslo teorijai, kad binoto specialiai... skaityti daugiau

Man rodos, kad jau tau pats laikas keisti tai ką tu vartoji, nes čia jau per daug stipriai perlipa svaičiojimo ribas.
Lolol
IP: ae918c1 | 11/29 17:28 Atsakyti
Dar vienas patvirtinimas tai sąmokslo teorijai, kad binoto specialiai sabotavo ferariu sezoną - horneris pasigyrė binoto, kad jam siūlo jo vietą ir binoto pradėjo keršyti. Ir visai gali būti, kad rb kažką prižadėjo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas