FIA lengviau suteiks superlicencijas septyniolikmečiams

FIA lengviau suteiks superlicencijas septyniolikmečiams
logo Birželio 14 d. 16:38, FIA

Iki šiol superlicenciją gauti buvo galima tik pilnametystės sulaukusiems sportininkams. Kitu atveju, komandos turi rašyti specialų prašymą, kuris yra svarstomas.

Ši tema ir vėl tapo aktuali, kai viena iš komanda pateikė prašymą suteikti superlicenciją jaunajam „Mercedes“ talentui Andrea Kimi Antonelli, kuriam aštuoniolika sueis rugpjÅ«tį. Žinoma, kad šÄ¯ prašymą teikė ne „Mercedes“, todėl manoma, kad tą padarė šios komandos klientė „Williams“.

Visgi, panašu, kad tokių prašymų komandoms ateityje teikti nebereikės. FIA savo tarybos posėdyje nusprendė pakoreguoti taisykles ir palengvinti septyniolikmečių galimybes gauti superlicenciją.

„Išimtinai FIA nuožiÅ«ra vairuotojui, kuris, kaip nuspręsta, pastaruoju metu nuolat demonstruoja išskirtinius gebėjimus ir brandą vienviečių formulės automobilių varžybose, gali bÅ«ti suteikta superlicencija, kai jam yra 17 metų“, - rašoma superlicencijų gavimą apibrėžiančio taisyklių straipsnio papildyme.

Taigi, nuo šiol komandos prašymą galės teikti remiamosios reglamentu, o ne prašydamos specialios išimties. O tai turėtų paspartinti procesus ir praktiškai garantuoti, jog prašymas tikrai bus patvirtintas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061