FIA nesikiš į C. Hornerio tyrimą (7)

FIA nesikiš į C. Hornerio tyrimą
logo Kovo 02 d. 14:30, FIA

Po to, kai „Red Bull“ visiškai išteisino Christianą Hornerį, F-1 pasaulyje kilo nemenkas pasipiktinimas. Taip ir liko neaišku kuo konkrečiai buvo kaltinamas komandos vadovas, tad siekdamos skaidrumo komandos pradėjo reikalauti įsikišti net FIA.

Vis tik FIA prezidentas Mohammedas Ben Sulajemas atmetė galimybę artimiausiu metu tirti C. Horneriui mestus kaltinimus, nors ir prisipažino, jog visa ši situacija ir neaiškumas kenkia F-1.

„Ši situacija kenkia sportui. Ji yra kenksminga žmogiškuoju lygmeniu. Tai yra sezono pradžia. Laikas, kai turėtume tiesiog mėgauti sezonu. Tai labai populiarus sportas, kuris yra labai konkurencingas. O visus šiuos dalykus mes užgožiame negatyvumu. Kodėl?

Tačiau būtų neteisinga, jeigu FIA dėl šios situacijos imtųsi skubotų veiksmų ir veiktų savarankiškai. Žinoma, jeigu mūsų atitikties pareigūnai gaus skundą, tuomet mes jį išnagrinėsime“, - „Financial Times“ sakė FIA prezidentas.

Primename, jog į situaciją įsitraukti FIA ir pačią F-1 viešai ragino „McLaren“ generalinis direktorius Zakas Brownas ir „Mercedes“ ekipai vadovaujantis Toto Wolffas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mrf
IP: a3332ff | 03/02 14:43 Atsakyti
lolol
03/02 14:36

FIA nesikiš todėl, kad negavo skundo. Ar kas nors nuspręs skųstis ... skaityti daugiau

Peržiūrėjus tik susirašinėjimo screenshotus (visus, ne tik tuos kelis, kur buvo į vieną lapą sumesti) labai daug klausimų kyla, ko mes nematėm/nežinom, nes iš jų tai atrodo, jog ten vos ne private matter, tarp Hornerio, jo žmonos ir meilužės. gal vėliau prasidėjo šantažas iš Hornerio pusės, gal iš meilužės, bet vis tiek panašiau į Hornerio šeimos problemas nei F1.
egis013
IP: 92a4f33 | 03/02 15:44 Atsakyti
jeigu arabai isikis, pagal tradicijad turetu moteriske su akmenimis ten kazka padaryti :)
YZF
IP: 20135ae | 03/02 16:11 Atsakyti
tp
03/02 16:04

Na leakai tai leakai. Ne visada ten tikra ką matai. Bet realiai tai n... skaityti daugiau

Siaip darbdavys (ne darbo metu) su ja padoriai bendrauja ir ji visiskai nerodo noro atsisakyti, netgi pati skatina susirasinejima. Tu pats paskaityk nereikes burti is tirsciu apie tai kaip ja "seksualiai isnaudoja"
tp
IP: 3701dae | 03/02 16:04 Atsakyti
mrf
03/02 14:43

Peržiūrėjus tik susirašinėjimo screenshotus (visus, ne tik tuos k... skaityti daugiau

Na leakai tai leakai. Ne visada ten tikra ką matai. Bet realiai tai ne tik šeimos problemos čia būtų. Čia yra etikos klausimas: darbdavys nepadoriai bendrauja su darbuotoja. „Atsisakyt“ darbdaviui gali nenorėt dėl profesinių pasekmių. Paskaityk apie Activision Blizzard bylą (ekstremalus variantas).
O dėl FIA sprendimo, tai gana keista. Na, bet okay. Norės moteris - teisinėmis priemonėmis išsiaiškins.
lolol
IP: ae918c1 | 03/02 14:36 Atsakyti
FIA nesikiš todėl, kad negavo skundo. Ar kas nors nuspręs skųstis bbž.
Apie F1 svyravimus ir tylą jau FT rašo.
Bus įdomu, kaip praėjus tik keletui metų nuo visų me2 tokioje situacijoje diedas išsisuks nebaudžiamas.
:/
IP: 9fe9338 | 03/02 22:25 Atsakyti
Čia kaip kurie komentatoriai liguistai mizandriški. Visose temose tas pats. Nesvarbu ar yra kaltų, jei ir nėra reikia vis tiek bausti Hornerį, ne šiaip bausti, mirties bausme pageidautina, ir dar lavoną pakabinti, kad visi matytų. Oj ne moteris niekada nebus kalta. Nesvarbu kad ir situacijos nežinom. Ir redbul ir fia, ir visi kiti turi tik bausti, ir tik Hornerį, daugiau nieką. Kaip jis drįso taip flirtuoti su moterimi.
Stebėtoja
IP: 92b099f | 03/03 16:27 Atsakyti
Apie iš profesinės pusės, tai manau per mažai ABU dirba, jei lieka laiko tokiem š.. Va čia ir reikia bausti! už visą bendravimo laiką nemokėt algos! :D
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983