FIA nuolaidžiauja "Ferrari"? (26)

logo 2002 Kovo 30 d. 02:23
"Williams" techninis direktorius Patrickas Headas po penktadienio treniruočių iškėlė klausimą, ar FIA nenuolaidžiauja "Ferrari" komandai.
Viskas susiję su padangomis. Michaelis Schumacheris turi sau paruoštus ir naująjį F2002, ir modifikuotąjį F2001. Pagal taisykles, pilotas gali turėti tik po keturis padangų komplektus lenktynių savaitgaliui, tačiau naujojo ir senojo "Ferrari" bolidų ratai skiriasi - reiškia, vokietis turėtų turėti po keturis komplektus kiekvienam bolidui.
Anot Heado, tai yra nesąžininga ir šia tema reikia diskutuoti, nes tai jau prieštarauja taisyklėms, kuriose sakoma, kad būtent pilotui, o ne bolidui yra ribojamas padangų komplektų skaičius.
Kilus šioms diskusijoms, Michaelis gali būti priverstas rinktis vieną bolidą. Priešingu atveju galima daryti išvadą, kad FIA daro nuolaidas "Ferrari"...

Komentarai (26)
McLaren'as
| 04/08 10:00 Atsakyti
viskas ir taip jau seniai buvo aišku
| 04/01 14:14 Atsakyti
iš 'piršto laužta' Nesamonė.., pirma reikėtu išsiaiškinti kiek tu padangu yra paruošta o paskui Šukauti ! daugiau faktu ir mažiau spėliojimu..!
nToshka
| 03/30 22:01 Atsakyti
mafaz> ish principo tai ash priesh skiringus bolidus per viena savaitgali, bet jeigu taip elgtusi McLarenai tai ash zhinoma pulchiau juos ginti visom keturiom. shituo klausimu viskas aishku, bet esme yra ta, kad turi buti visiems vienodos taisykles ir yra arba 2 skirtingi bolidai po 2 komplektus padangu arba 1 tipo bolidas ir 4 komplektus. juk negali dabar visi ignoruoti taisykles su tom savo spragom. tai ka tipo nori pasakyti, kad kas "kruchiau" apgaudineja naudodamasis spragomis, tai tas geresnis ir dar teisus?
Explosive
| 03/30 20:43 Atsakyti
Cia sita naujiena kaip tik atitinka siu dienu diskusiju temas. Ir manau, kad FIA nuolaidziauja Ferrar. Greiciausiai, jei nenuolaidziautu, matytume kur kas didesne kova del cempiono titulo, nei praejusi sezona ir sia atkarpa, kuria nugyveno dabartinis sezonas. :)
mafaz
| 03/30 16:33 Atsakyti
nToshka>antosha na matau kad tu neleistum veztis 2 bolidu bet kadangi fi1 leido tai turi leist ir padangas naudot vo tep va kaip sake Gediminasss ferrari visada randa spragu.
moria
| 03/30 15:09 Atsakyti
>arus Apie ka as ir kalbu, kad lyderius tai stebi labiausiai. Nemanau, kad reikia kam nors pataikaut, bet manau, kad reiktu viska palikt sprest FIA. Tiesiog ziuriu, kad jau lyg ir pagrindine kova vyksta ne trasose, bet uzkulisiuose.
| 03/30 14:19 Atsakyti
O Ferrari komanda visais laikais buvo labai gudri, ji pasinaudodavo visomis Fia taisykliu spragomis, neisimtis ir sis kartas, jei nera tiksliai taisyklese apibrezta ar gali vienas pilotas tureti dvi formules su dviems skirtingais komplektais ratu, tai jau cia tik FIA kalta...
nToshka
| 03/30 14:08 Atsakyti
mafaz> tai tu pats ir atsakei i klausima - jei netinka padangos, o taisykles aishkiai sako kaip turi buti, tai buk malonus ir laikykis taisykliu: nesivezhk penkiolikos skirtingu bolidu arba dalink padangas per puse. galu gale, kai isiteises nauji reikalavimai varikliu atzhvilgiu, manau tokiu "bezpriedielu" nebus, kad vezhasi po skirtinga bolida skirtingiems tikslams.
Daimyo
| 03/30 13:43 Atsakyti
O idomu kodel neparaset kad po to Jean`as Todt`as pasake, kad jei Schumiui tektu keisti bolida tai naudotu padangu skaicius butu iskaiciuotas?
bigD
| 03/30 11:19 Atsakyti
Ka jis buvo Ferrari boksuose ar kai bolidas leke kokiu 300km/h greiciu jis spejo iziureti!!!!!!!!
×

TOP naujienos