FIA prezidentas giria „Ferrari“

FIA prezidentas giria „Ferrari“
logo 2005 Vasario 11 d. 10:42
FIA (Tarptautinė automobilių federacija) vadovas Maxas Mosley pareiškė, kad ne „Ferrari“ dominavimas, o silpnas kitų komandų darbas kenkia „Formulei-1“.
„Ferrari“ sporto nežudo. Tai tam tikra prasme daro „Williams“, „McLaren“, „Renault“ ir BAR, užsiimančios niekais bei tvirtinančios, kad FIA turi specialius santykius su „Ferrari“. Tai tiesa. Jei „Ferrari“ nesiruošia nusileisti, reiškia, kitiems reikia pasivyti. Italų paslaptis yra Jeanas Todtas. Nuo savo darbo pradžios komandoje jis sukūrė darnų būrį, kur visi dirba ta pačia kryptimi. Jis fantastiškas vadovas. Esu tikras, kad jis ir jo kolegos būtų pasiekę tą patį bet kurioje iš pirmaujančių ekipų“, – pareiškė federacijos prezidentas.
Visos „Formulės-1“ komandos, išskyrus „Ferrari“, sausio mėnesio pabaigoje apkaltino FIA, kad ši teikia pirmenybę italų komandai, pritardama išskirtiniams komerciniams sandėriams su šia ekipa bei kurdama sportinius ir techninius reikalavimus pirmenybėms.
M.Mosley griežtai paneigė šiuos kaltinimus: „Blogiausia, kad jie (likusios komandos, – red. past.) vaikšto aplinkui ir kalba, kad mes padedame „Ferrari“. Mes būtume pakvaišę, kad tai darytume. Jei sugebėčiau legaliai pristabdyti Schumacherį, taip ir padaryčiau. Tačiau negaliu... Tai likusių komandų inžinierių bei vadovų darbas“.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794