„Ford“ palaiko „General Motors“ ir „Andretti“ projektą (1)

„Ford“ palaiko „General Motors“ ir „Andretti“ projektą
logo Gegužės 24 d. 12:08, Pexels

„Ford“ korporacija sugrįžta į „Formulę-1“ 2026 metais kaip technologinis „Red Bull“ partneris ir naujos kartos jėgos agregatai turės „Red Bull Ford Powertrains“ prekės ženklą.

Kartu amerikiečių korporacija palaiko „General Motors“ ir Michaelo Andretti pastangas, nukreiptas į 11-tos komandos „Formulėje-1“ sukūrimą, nors „Andretti-Caddilac“ projektas kol kas buksuoja dėl pozicijos, kurią užėmė pasaulio čempionato vadovybė ir didžioji dauguma dabartinių F-1 komandų.

„Ford“ sporto padalinio vadovas Markas Rashbrookas pokalbyje su „Associated Press“ patikino, kad jie būtų patenkinti, jei į pasaulio čempionatą ateitų „General Motors“.

„Mes dalyvaujame lenktynėse, norėdami varžytis su kitais autokoncernais, o jų jau yra nemažai „Formulėje-1“, o mes, žinoma, sveikinsime GM atėjimą į šį čempionatą, - pažymėjo M. Rashbrookas. - Ši kompanija turi galimybę ateiti kaip jėgos agregatų gamintojas nepriklausomas nuo konkrečios komandos – jie galėtų tapti vienos iš dešimties komandų partneriais.

Taigi, mes sveikintumėm GM atėjimą, lygiai kaip ir „Andretti“ debiutą. Mes neturime nieko prieš „Andretti“. Jei kalbėsime apie mus, tai mes sugebėjome ateiti į šį sportą kaip amerikiečių kompanija ir jokių kliūčių tame nebuvo. Gene Haasas taip pat sugebėjo sukurti nuosavą komandą „Haas“ ir jam taip pat niekas netrukdė, Vadinasi, jei norite surasti būdą patekti į pasaulio čempionatą, viskas priklausytų nuo metodo, kokį jūs pasirinksite“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
o ye
IP: db5e6c7 | 05/25 07:46 Atsakyti
tai kad ne visai taip.. HAAS ne lygioj vietoj susikurė, o realiai perėmė Marusia komanda.
Marusia atsirado F-1 tik dėka Bransono Virgin F-1 projekto.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621